Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha szobát szeretnék foglalni...

Ha szobát szeretnék foglalni Horvátországba,bookingon az ár 1 főre értendő?

Figyelt kérdés
Foglalni szeretnék szobát,2 főre ami 140 euró,viszont nem tudjuk,hogy 2 főre értendő vagy fejenként ennyi.Mikor átállítottam 1 főre az is 140euró volt.Valaki aki jártas ebben tud segíteni?

2022. ápr. 11. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szobaár van!
2022. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
akkor mindenképpen 140 eurót kell fizetni, akkor is, ha egyedül mész és akkor is, ha ketten mentek! vagyis a szobára vonatkozik az ár, de ha 2 fős, akkor 3 ember nem lehet ott!
2022. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2022. ápr. 11. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, valószínüleg a KÉRDEZÖNEK KEVÉS A NYELVISMERETE: mINDEN HONLAPON ÉRTHETÖEN VAN KIÍRVA; HOGY SZEMÉLYENKÉNT; VAGY SZOBÁNKÉNT ÉRTENDÖ AZ ÁR:
2022. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg én is azt tudom ajánlani a kérdezőnek, hogy olvasson sokat, és fejlessze a szövegértési képességeit.

Teljesen mindegy, itt mit mondunk, az adott oldal értelmesen leírja, mennyi a végső ár. És abban nincs mellébeszélés, be kell állítani a vendégek számát, az időpontot, és pontosan fog látszani a végeredmény.

2022. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bookingon egyertelmuen ki van irva, mikor kivalasztod a szobat hogy ez most 2 fore vagy 1-re ertendo.
2022. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!