Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Pofátlanság a svédasztalról...

Pofátlanság a svédasztalról felvinni a szobába ételeket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 10:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
22%
Mi reggeliről szoktunk elhozni szendvicset meg almát titokban. Bár szerintem amúgy nem gáz, mármint, igazából az csak jó nekik, ha minél több minden elfogy, és nem megy a kukába.
2022. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
19%

Mi mindig úgy megyünk kirándulni a haverokkal, hogy előtte lediétázunk.Két hetes allinclusive kirándulás minden évben, ott semmi másról nem az egész zabálás egész nap, medence, megint zabálás,tengerpart,zabálás,este benyomunk mint a részeg francia kalózok, majd másnap megint minden előlről.

Szegedi testépítő club

2022. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egyikőtök sem normális.
2022. jún. 5. 10:35
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Jó magyar szokás, hogy ami ingyen van, abból dögivel! Ha belefulladok, akkor is megeszem, ha már nem bírom, akkor felviszem a szobába. De ott nem hagyom, mert ingyen van!
2022. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Nettó parasztság a svedasztalos kajat felvinni meg abból szendvicset csinalni napkozbenre, nem igaz hogy nem telik délután már kajara.
2022. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

#5

Igazad van!


Amikor tök oké - sőt, tanulja is voltam - hogy megkérdezte egy anyuka, hogy eltehet-e egy barackot a kisgyereknek, vagy egy almát. Még azt mondom egy vajaskenyér is belefér.


De amikor fogalmam sincs hova viszik a 14 szendvicset, és anyuka úgy pakolja a táskájába, már mindenki 15x észrevette, és baromi kellemetlen, és nem elég! 1 órás reggelizés után, apukának félreáll a hordóhasa, a fia már rosszul van, anyuka még szedi ki a joghurtot, akkor apukának még eszébe jut, hogy kéne egy kis kolbi későbbre. És akkor jön a szalvéta, bele a kenyér, a kolbász, a gyümölcsöket mindannyian tudjuk, hogy nem fogják megenni, de teszik el az almát.


Meg őszintén: ki akar nyaraláson a reggeliről lenyúlt szendvicset ebédelni? Ha elmegyek kirándulni úgyis eszem valami normálisat. Ha a városba, beülök egy étterembe.

2022. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
6os,pontosan! En is lattam már sokszor ilyet... En ugyanez, ha van penzem hotelben reggelire akkor van vacsorára is, sőt akár ebédre is bár nekem elég a kétszeri étkezés, akár boltban veszek kaját akár beulok egy étterembe
2022. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen ki van írva, és/vagy piktogram jelzi, hogy tilos kivinni ételt az étteremből. Sok helyen meg van tiltva a szatyor bevitele is.

Ennek ellenére már többször is tanúja voltam, hogy apuka hordja az asztalhoz amiket csak talál, az anyuka meg gyártja és süllyeszti el a nagy szatyorjába a szendvicseket. Azután pléhpofával kivonulnak...

2022. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában tilos is. Szerintem a max ami oké, az egy alma.
2022. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tilos de én is láttam már kövér magyar családot ahogy tömik a táskába a szalámit, zsemlét, sajtot. Az a poén hogy általában meg sem eszik csak viszik mert "ingyér van"
2022. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!