Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szálláshely adó kiadhat...

Szálláshely adó kiadhat adatot a vendégekről egyszerűen embernek?

Figyelt kérdés
Ha felhívok egy szállodát, hogy ott tartózkodik-e ez és ez az ember, megmondhatják?

2022. jún. 23. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

NEM!

GDPR.

2022. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Meg, ha nem zavarja őket, hogy a NAIH megb.....sssza őket pár misire.
2022. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelesek megmondani.

Viszont ha azt mondod, hogy szeretnél üzenetet hagyni x y -nak, akkor átadják neki.

Ebből viszont már meg is tudtad, hogy ott van az illető.

Ennyi.

2022. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hehe, 3-as milyen kis ravaszdi
2022. jún. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Ésszel él az ember!

:)

2022. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

#3:

Nem feltétlenül.

Én recepciósként ilyenkor 2 dolgot szoktam, attól függően, hogy milyennek tűnik az illető a telefonban.


1. "Elnézést, de a céges szabályzatunk szerint, hogy ne derüljön ki az illető a szállodánkban tartózkodik-e, nem veszünk át üzeneteket, amennyiben valóban ismeri, kérem keresse közvetlenül az illetőt"


2. "Elnézést, éppen egy property management system váltás közepén vagyunk, jelenleg nem tudok egységesen vendéglistát nézni, de kérem hagyja meg az üzenetet és HA a megnevezett személy vendégünk, átadjuk neki, de erről sajnos nem tudjuk biztosítani"

2022. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

#6: 👍👍👍


Profi.


Sztem más helyeken is megvan a tapasztalat esvleveszik h mitcakar axnévtelen telefonáló 😁

2022. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!