Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi arról a véleményetek, h...

Mi arról a véleményetek, h napi €7-ba kerül a klíma használata?

Figyelt kérdés
A szállás ennyit kér naponta a klíma hasznàlatàèrt.

2022. júl. 7. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Olyan szallasra megyek ahol benne van az árban.
2022. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Görögország?

Ott szoktak így filléreskedni a klímával....

2022. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten Montenegróban összesen fizettem 17 €-t éjszakánként egy apartmanért. Klímával, konyharésszel stb.. A booking.com-on szerepel, ha a szállásadó felárat kérne az "extra" szolgáltatásokért, így utólag nyilván az a véleményem, hogy mindenki azt eszi meg, amit főzött.
2022. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nevetséges, de mindenki eldöntheti, hogy megér-e neki ennyit. A lehetőségek: kifizeted / nem fizeted ki, és meleged lesz / választasz egy másik szállást. Én ezek közül az utolsó lehetőséget választanám, de nem vagyunk egyformák.
2022. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Melyik a jobb kifizetés/érzés szempontjából:

1. 50 euró/éj/nap és +7 euró/éj/nap (és csak akkor, ha kéred)

2. 60 euró/éj/nap klímával (és akkor is ennyi, ha nem tartasz igényt rá).

2022. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-es gorogbol jovok es nem kellett kulon fizetni erte


Olyan helyre menj kerdezo, ahol nem kell kulon fizetni ezert.

2022. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen nem problémáznék, ha a klíma nélküli alapár határozottan (mondjuk legalább 10-15 euróval ) kedvezőbb más hasonló szállásokhoz képest. Engem nem érdekel , ki milyen elemekre bontja az árképzését addig, amíg azonos minőséget összességében olcsóbban ad, mint a többiek.
2022. júl. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megpusztulok klíma nélkül, mindig klímásat keresek. Ha előre mondják hoyg ennyi akkor korrekt. Ha utólag, az gaz
2022. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A klíma soha sehol nem ingyenes, legfeljebb nem külön tétel. Én jobban szeretem, ha én dönthetem el, hogy igényt tartok-e rá, mintha be van építve az árba. Olyan az, mint az ingyen szállítás. Aki a boltban a hóna alá kapja a terméket, és maga viszi haza, annál is be van építve az árba a szállítás.
2022. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!