Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A jelenlegi helyzetben melyik...

A jelenlegi helyzetben melyik oldalon lehet hotelt foglalni Oroszországban?

Figyelt kérdés

A szankciók miatt nem lehet a Booking.com, Agoda és a Hotels.com oldalakon sem foglalni.


Viszont találtam egy Orosz szállásfoglaló oldalt, aminek Ostrovok.ru a neve.


2010-ben alapították, a székhelye pedig Moszkvában van.


Mit gondoltok, ismeritek esetleg?


Biztonságos az oldal?



2022. dec. 27. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, a Google Maps működik , még árakat is mutat, aztán a felkínált linken keresztül tudsz foglalni. Az előleg utalása már kalandosabb ügy, leginkább olyat kell foglalni, amihez nincs szükség ilyesmire.
2022. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom, a te érzékeny szép tündibündi lelked, és a buta alajas jellemed elgondolkozott-e már azon, hogy oroszország megtámadta a szabad és föüggetlen Ukrajnát.

Ilyen helyzetben becsületes ember nem akar oroszországgal semmiféle közösséget vállalni.

Kérlek ne vedd kioktatásnak, szimplán arra való figyelmeztetésnek, hogy valamit nagyon elrontottál az életben, ha. a kérdésed és a szándékod komoly.

2022. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Én gyűlölöm Putyint, viszont gyerekkorom óta szeretném látni Szentpétervárt. 2021 nyarán akartam odautazni, de Covid annyira megnehezítette a dolgot, hogy inkább máshová mentünk. A város történelmét és építészetét nem mosom össze az agresszorokkal. Engem is mélységesen felháborítana, ha Nyugaton Orbán miatt gyűlölnének. Ha vége lesz a háborúnak el is fogok oda látogatni (ha pedig visszaállítják az ingyenes e-vízumot, akkor pláne)
2022. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

2.

Most miután beirtál úgy döntöttünk hogy az egész családdal megyünk csak, hogy idegesitsük a fajtádat!

2022. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Áruld már el mitől lenne a kérdező hazaáruló please!
2023. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
DFTT: #2
2023. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
En meg bekeidöben sem mennek Oroszorszagba! Soha!! Menjel inkabb kulturalt helyekre, mint pl.Florida, Ausztralia, Szingapur, vagy Europan belül Norvegiaba a fjordokhoz! Oroszorszag, te jo eg!! Es a 2. valasz tökeletesen igaz!
2023. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
DFTT: 7
2023. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Florida, mint kulturált hely, sírok!
2023. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen Tr∅££.
2023. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!