Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Titkos kapcsolat esetén...

Titkos kapcsolat esetén szállodai romantikus hétégén megodható, hogy ne regisztrálják be a rendszerbe a hölgy adatait?

Figyelt kérdés

Egy kis vendégházban már egyszer gond nélkül meg tudtuk ezt oldani. Most egy komoly, nagy wellnes hotelben szeretnénk eltölteni kettesben egy hétvégét, de úgy hogy bizonyos okok miatt az országos szállodai nyilvántartó rendszerben semmiképp sem legyen dokumentálva, hogy mi együtt voltunk ott.

Szerintetek ha szépen megkérjük a recepcióst, meg tudják oldani, hogy csak az én adataimat rögítsék (én vagyok a férfi) és a hölgy adatait ne kérjék el a magánszféránk védelme érdekében? Tudom, hogy ez törvényellenes lenne, de gyakorlatban tesznek ilyen kivételt a nagyobb szállodák kényes helyzetben?



2023. jan. 9. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem.
2023. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha a szeretőd nem Rogán Antal felesége, akkor nem tökmindegy?
2023. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az adatokat magánember nem kérheti le, tehát ha valaki a hölgy családjából (esetleg a férje), megkérné a szállodát, hogy mondjam meg, hogy ott volt-e a felesége, nem fogják neki megmondani.
2023. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
3. Csak X összegért a recepciós.
2023. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

@3, azért vannak debil recepciósok is, akik pusztán segítő szándékkal robbantják a bombát. Dolgoztam olyannal, aki felhívta a vendéget, mert az a szállodában felejtette a laptopját. Először próbálkozott a mobilon, de mivel a férj nem vette fel, ezért hívta a vezetékest (nem ma történt az eset). A feleség felvette, a recis meg mondta, hogy ottmaradt a laptop.

- Hol?

- Hát a szállodában. Vissza tudnának jönni érte?

- Hogy hová?

- Hát ahonnan egy órája jelentkeztek ki. Pont nálam fizettek, még meg is dicsérte a hajszínemet.

- Mivan???


Nyilván utána már nem sokáig dolgozott ott.

2023. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Meg. Csak 1 igazolvány is elég...meg tolj oda a recepciósnak 40-et!
2023. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
Ha te, mint Kovács János foglalsz le egy két személyes szobát, a kutya nem kérdezi meg a másik fél adatait
2023. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
7.-re. DE!!! És nem csak kérdezik, igazolvány is kell! A "Deákigazolvány" szerencsére sok helyre jó.
2023. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy kell. Ha Kovács János két személyre foglal szobát, akkor egyedul is megjelenhet, a kutyát nem érdekli. Később megjelenhet egy nővel, vagy egy férfivel és simán felviheti a szobába, senki nem kér semmit tőle,
2023. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!