Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Agoda-n hogy hogy sokkal...

Agoda-n hogy hogy sokkal olcsóbbak a szállások, mint a booking.com-on?

Figyelt kérdés
Sok esetben majdnem 30-40%-kal..

#szállás #agoda
2023. jan. 15. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát persze... csaknem féláron.

Én maradok a Bookingnál.

2023. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Csaló, lehúzós oldal.
2023. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó tanács: ha az életben valami hihetetlenül olcsó, az mindig legyen gyanús. Ha van egy szállás, ami 40 százalékkal olcsóbb az Agodán, mint a Bookingon, nosza, csapj le rá. Ha viszont az összes szállás ennyivel olcsóbb, gyorsan felejtsd el az Agodát.
2023. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-2 szállás volt. Lefoglaltam, és írtam is az adaott hoteleknek, akik megerősítették a foglalást + annak a költségeit.
2023. jan. 16. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy.


Mivel már számtalanszor voltam a Bookiggal, és a covid idején pl. visszaszerezték a befizetett pénzemet a barcelonai szállodától akik nekem nem adták vissza, ezért továbbra is hűséges maradok hozzájuk.

Ráadásul mindenkor korrekten biztosították, hogy megkapjam azt amit megrendeltem.

2023. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, en is bookingozni szoktam, de egy ket szallas pofatlanul olcsobb volt. Pl ami bookingon 18k / ej, az agodan 12k volt. ( nem europai orszag)
2023. jan. 17. 06:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!