Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egyiptomban (Hurghada) tudtok...

Egyiptomban (Hurghada) tudtok jó áll Inclusive hotelt ajánlani, amiben a szoba is szép és nem “2 millió” forint?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a neten van sok, de én itt most olyanokat kérdezek, akik voltak már kint és van tapasztalatuk.

2023. ápr. 21. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a neten nem csak szobákat hirdetnek, hanem rengeteg véleményt is találsz. Ha egy helyről ír vagy 100 ember és azt látod, hogy a nagy átlag elégedett, akkor nem kell sokat gondolkodni . Ilyen egyszerű.


Itt meg ajánlunk egy helyet, aztán ki tudja, lehet, hogy az általam tapasztaltak nem fednek le számodra lényegi kérdéseket.,,.

2023. ápr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg neten. Hiába javasol itt bárki nem biztos hogy lesz szabad szoba amikor mennél.
2023. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ellenőrizze le , hogy cenzurazott?
2023. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3. Én csak a bookingot ismerem, ott nincs cenzúra. Ha egy szállásadóval sok gond van, könnyen ki is zárják a rendszerből.
2023. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az az érzésesm, a kérdezőnek egy utazási irodában kellene kérdezősködnie.

Elvégre az árban benne van, hogy nézegetsz szines katalógusokat, aztán döntesz.

Igaz, ezért felérat számitanak fel, de az ára annak, hogy hülye maradtál. Hogy Hurghadára mennél, all inclusive kell neked, és még arra is képtelen vagy, hogy ezt te magad szervezd.


Most fizeted meg azt, hogy az iskolában nem figyeltél oda.

Azér... szurkolok neked.

2023. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Drága 5!


Miért ne lehetne Hurghadara menni, ha voltam már 100 helyen, de ott még nem??


Azér(T) megnézhetem ezt is, ha szeretném, nem? ;)


Többieknek köszönöm az értelmes választ! :)

2023. ápr. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!