Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol szoktatok szállást foglalni ?

Hol szoktatok szállást foglalni ?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc oldal ?
2023. ápr. 24. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha igényes vagy és nem szereted a meglepetéseket, akkor kizárólag a Booking.
2023. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Belfoldon a szallas.hu

Kulfoldon a booking vagy a szallas sajat weboldala, illetve en ujabban a Revokuton is.

2023. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bookingon, airbnb-n vagy néha a szállás saját oldalán.
2023. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

szallas.hu vagy booking.com


De ha találok egy jót, rá szoktam keresni, nincs-e annak a szállásnak saját honlapja. Ha van, és ott is lehet foglalni, akkor elsősorban ott tenném.

2023. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
A Bookingon foglalom, de a Tripadvisoron nezem ki, mert sokkal jobban kezelheto az oldal.
2023. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
szallas.hu ami eddig bevált nekem, ha idegen helyre megyek. Ha valahol rendszeresen meg kell szállnom ott lebeszélem a tulajjal és így van aki olcsóbban is adja, mert ha közvetlenül nála foglalom megspórolja a jutalékot.
2023. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
booking.com
2023. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Booking, Airbnb, esetleg a szállás saját oldalán, de általában akkor is bookingon nézek körbe.
2023. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, direkt neztem meg a pontozast. Szerencsetlen fogyatekos pontozok. Megvan az, hogy ugyanazok a hotelek vannak fenn mindenutt kulonbozo arakon? A Tripadvisor egy sokkal praktikusabb, jobb kullemu felulet. Utana amiket kineztem, keresem a Bookingon. Mi az edesanyad picsaja a gond?
2023. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Alapvetoen a booking.com

de miutan megtalaltam a szimpatikus szallast a bookingon, meg szoktam nezni a sajat honlapjukat is, mert elofordul, hogy direkt foglalas eseten adnak kedvezmenyt.

2023. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!