Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyha az egyik szálloda...

Karcsi022 kérdése:

Hogyha az egyik szálloda írja, hogy van repülőtéri transzfer, ami főleg ingyenes, ez oda-vissza aktuális?

Figyelt kérdés
Szóval ki megyek egy külföldi szállodába, tudják az érkezésemet, akkor a repülőtérre oda jönnek? Honnan tudom, hogy Ő az illető? Illetve vissza is visznek a reptérre majd? Bocsánat, nagyon tudatlan vagyok, sose voltam külföldi nyaraláson illetve konkrét infókat nem találtam neten... :)

2023. máj. 10. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez egyertelmu. Nagyon furcsa lenne csak egyik iranyba.
2023. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán ingyenes a reptéri transzfer, de ha ingyenes ha nem, a következőképpen működik. Neked kell jelezni, hogy az adott reptéren melyik géppel fogsz érkezni. Ők a gép leszállásánál már ott lesznek, és egy papírtáblát tartva várnak amin a neved lesz rajta. Amikor meglátod a nevedet, odamész, közlöd, hogy te vagy X.Y. Majd a kocsi elvisz a szállodába. Visszafelé, meg a szállodából visznek a reptérre. Mi mindig transzferrel megyünk, de sosem ingyenes.
2023. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utolsó: Végülis semmi nincs ingyen ugyebár, csak a szálloda írja, hogy ingyenes, csak gondolom ők eleve az árba, amit foglal az ember abba már ők belerakták. :D De jobb, mint külön taxit hívni, vagy valami más járművel. Egyébként neked nem volt ingyenes, akkor mennyibe került? Ha több alkalom volt, akkor a legolcsóbb (és ország) és a legdrágább (és ország) érdekelne! :)
2023. máj. 10. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Legutóbb Thaiföldön voltunk nyaralni ( idén márciusban) szálloda is írta a transzfert de kiszámoltuk, hogy olcsóbb volt taxit hívni, mint a szállodai transzfer. A szállodai transzfer 1500 bath-ot kért, a taxis 600 bath-ot. Így taxival mentünk. Odavissza 1200 bathba került. Legdrágább New Yorkban volt. Már nem emlékszem mennyibe fájt, de a vissza úti transzfert töröltük. Kiélveztük a new yorki tömegközlekedést. Jelentősen olcsóbb volt, és nagy élmény is volt, mert volt szerencsénk a metrón látni (ugyanabban a kocsiban utazott) Keanu Reeves. Valóságban is olyan jó képű..De legolcsóbb Vietnam volt. 2 éve oda-vissza a taxiért olyan 500 Vietnámi dongot fizettünk. ) ez nagyjából 20 GBP-nel felelt meg)
2023. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármi előfordulhat. Vannak hotelek amelyik mindkét irányba, mások csak az egyik irányba adnak ingyen fuvart, aztán vannak, akik csak jelzik a reptéri transzfer lehetőségét, ami fizetős.

Mi lenne, ha ezt a kérdésedet a szállásadónak tennéd fel?

2023. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp egyeztess a hotellel előre, FŐLEG ha Booking.com-on foglaltál!


Hosszú szállodai recepciósként eltöltött évekkel a hátam mögött, ezt bizton elmondhatom, az egyik legnagyobb probléma ebből tudott lenni.

Egyeztess a hotellel!


A Booking hajlandó olyan cukiságra hogy, míg a szállodának nincs (legalábbis ingyenes) alapból járó transzfere, a leírásban ezt szerepeltetik is, viszont a Booking önkényesen beszúrja a zöld kis "Free Transfer" feliratot, azt viszont már nem jelzi sehol, hogy ez valójában a Booking-on, a Booking-gal intézendő transzferszolgáltatás, a szálloda nem is feltétlenül tud róla!


Szóval mindenképp beszélj a szállodával előre!


UI: Ez akkor is áll, ha az információt a "szállodától" kapott visszajelzésben kapod. A Booking-nál a Booking küldi a visszaigazolást.

2023. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!