Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvát országban Krk szigeten...

Horvát országban Krk szigeten (vagy a kontinensen) hol a legolcsóbb a kemping sátrazni?

Figyelt kérdés
Tervezek menni kempingbe nyáron Augusztusban. Már nézegettem de 1 annyira nem értem, hogy őszinte legyek mit hogy írnak volt ahol 5700 ft / személy 1 éjszaka. Lehet én vagyok soher, de mintha ez egy picit sok lenne 11.000 ft per 2 fő egy éjszaka mind ez úgy, hogy én viszek sátrat és minden mást is... Van esetleg olyan hely ami bevált és költség barát? Illetve, hogy tegyük fel ha nem kemping, akkor csak úgy valahol út szélén (persze itt túlzok) mennyire megengedett?

2023. máj. 24. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos augusztus az a fő-fő szezon, tehát a legdrágább. A hely meg igencsak felkapott. Út szélén nem sokáig tudnál maradni. Nem jól veszi ki magát, és a rendőrök elég gyorsan kérdéseket intéznének hozzád.
2023. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek nyilvánvalóan házikók, villannyal, mini hűtőszekrénnyel, grillező-hellyel. A sátorhelyeket nem nagyon reklámozzák, a pénz a házikókban vagy lakókocsikból jön. Minden kempingben van egy kis elkülönített hely a sátorozók számára, de ott is mindenért külön kell fizetni: pl. szezonban egy sátorhely 5 euro/éj, gépkocsi parkolása ugyanannyi, ha kell áram, azt is fizeni kell. Zuhanyozás zsetonokkal, pénzért. Oda kell menni és megnézni - esetleg interneten rákeresni. Pl. Camping Pila: [link]
2023. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy tengerparti kempingben való sátras nyomorgás ára nem sokban különbözik egy normális méretű és komfortos apartman árától.

Ezt érdemes szem előtt tartani, no meg azt is, hogy a vadkempingezés büntetése 300.000 Ft-tól indul.

2023. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!