Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit jelent ez: " nincs szukseg...

Mit jelent ez: " nincs szukseg elorefizetesre: fizessen a szallason" a booking-on?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor a kartyaadatokat meg kell adni es meg azt is irjak: "ingyenes lemondas szeptember 9 23:59-ig"?

Akkor vegul mikor kell fizetni?

Foglalaskor vagy a helyszinen vagy ?



2023. júl. 17. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy állítottad be, hogy a szálláson fizetsz, akkor ott kell. Viszont van egy ingyenes visszamondási határidő, amit túllépve büntetést kell fizetned, ha lefoglaltad de mégsem mész el. Igy védik a szállásadókat. Ha időközben meggondolod magad és mégis máshova mész, figyelj az ingyenes lemondási határidőre. Ez kb 1 héttel a foglalt időpont előtt szokott lenni.
2023. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

A büntetés nem szerencsés kifejezés. Az egyes stállásadók többféle feltételekkel hirdetik a szálláshelyeiket. Figlaltam úgy szobát kb. 4 hónspra előre, higy zéró lemondási idő sem volt. Azaz egy fél perccel a foglalás után már mindegy, hogy utazom-e, vagy sem. A teljes összeget ki kell fizetnem.

És olyan is volt, hogy érkezés előtti este mondtam le, és nem volt gond.

A fizetés időpontja is változó.

2023. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelmű:


Nem vonjak le a szallas dijat elore, hanem a helyszinen, a hotelben fizetsz, amikor megerkezel.


A kartya szam azert kell, mert ha meg sem jelensz meg, akkor altalaban az elso ejszaka dijat akkor is raterhelik a kartyadra


Szeptember 9ig meggondolhatod magad, lemondhatod ingyen. Azutan mar dijat (alt elso ejszaka) szamitanak fel

2023. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam úgy is, hogy a számlámról automatikusan "letétbe helyezték" az összeget, aztán mikor odaértünk és kifizettük, akkor oldották föl a korábbit.

Először ki sem akartam fizetni, merthogy miért fizetnék kétszer, de elmagyarázták, hogy ezt így szokták, azt nem vonták le, csak zárolták... Furcsálltam, de nem volt egy őrült összeg, így kifizettem, és tényleg nem vágtak át, visszakerült a letét összege a számlámra hamarosan.

2023. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen zárolós dolog, bár csak a foglalási díj felét zárolták. Viszont utána lemondtam a szállást és visszafizették (elég lassan).
2023. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!