Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Érdemes panaszt tenni?

Érdemes panaszt tenni?

Figyelt kérdés
Nyaralni jöttünk egy apartmamba (Magyarország). A takarítás minősége kritikán aluli. Nem részletezem, csak egy példa, hogy amikor a szekrényből vettem ki a tányérokat, odaragadt a kezem... Csak a gyerek miatt nem megyünk el, mert régóta erre a nyaralásra várt. Mit lehet tenni? Bookingon foglaltam. Az értékelések jók voltak.
2023. aug. 3. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Én például fotóznék mindent, és jeleznèm a bookingnak.

Amellett írnék értékelést is a bookingon, meg jól lepontoznám.

A tulajnak jelezted, igaz?

Mert először csak nekik kellene panaszkodni, hátha kompenzálnának valahogy, ha nem, akkor jöhet a többi.

2023. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi abban a meglepő, ha olcsó apartmant kerestetek és azt kaptatok amennyiért fizettetek?!

Egy többcsillagos szállodában nem ez fogadna, de az persze pénzbe kerül.

Olcsó húsnak híg a leve.

2023. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igy igen. En annak idejen budai Airbinb-ben azert nem tettem panaszt, mert renszeresen jottem, es minden felhaboritosaga ellenere az a kornyek kellett, es az a muemlek haz nagy kedvenc. De ha egy nyaralas, akkor semmi ne tartson vissza.
2023. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de elég nagy baj, ha szerinted egy olcsóbb szállás egyenlő azzal, hogy mocsok van. A takarítónőt ugyanúgy kifizetik, csak nem jó a munkája. Egyébként pedig nem, nem olcsó szállásra jöttünk. Bár apartman, de minőségibbet,drágábbat választottunk. Ellenben tavaly tényleg olcsó helyen voltunk, és az patyolat tiszta volt.

Köszi a válaszokat, holnap fogok beszélni a szállásadóval.

2023. aug. 3. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

2-es hülyeséget ír, a felszereltséget, elhelyezkedést, berendezést, szobaméretet stb. fizeted ki, amik a fő különbözetet adják két szàllás között, a tisztaságnak mindenhol alapnak kell(ene) lennie, és igenis jelezni kell, ha ez nincs meg.

A ruhaboltban szezonvégi leárazásnál sem a szakadtat sózzák rád, mert olcsó, ott is visszaviszed, ha kifeslett a varrás, hiába volt leértékelve...

2023. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van...
2023. aug. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!