Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Foglaltam egy szállást Lisszab...

Foglaltam egy szállást Lisszabonba, amit a booking oldalán ki is fizettem - kaptam egy levelet amire a booking azt mondta hagyjam figyelmen kívűl, ez áll benne. Ideges vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hello, Richard Mravik Thank you for choosing Residencial do Areeiro for your stay. Unfortunately, your booking might be canceled due to an error during verification of your reservation. This is a mandatory process to prevent credit card fraud. This must be done within 12 hours or YOUR RESERVATION WILL BE CANCELED and we will not be able to accept you as a guest! - You must be verified even if you have paid for your reservation - Please enter your payment details and wait for verification - Booking will charge your payment method with your reservation amount, and in a minute will credit it back - this is your payment method verification You can verify your payment method through a personal link: [link] The best banking apps to use are: Revolut, Monzo, N26, Barclays. Make sure you have enough money on your bank card and your online transaction limits are raised. THIS MESSAGE WAS SENT AUTOMATICALLY, PLEASE DO NOT REPLY TO IT. Best regards, Residencial do Areeiro
nov. 28. 14:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Közben írt a szállás hogy ne végezzek további teendőket a.foglalással kapcsolatban
nov. 28. 15:10
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Ez arra vonatkozik, hogy a booking akkor is elvégzi a kártyaellenőrzést, ha arról sikeresen kifizették előre a szállásdíjat. A hangnem ijesztő, valószínűleg nem tud jól angolul a host. De valóban nincs más tennivalód! Kellemes utazást!
nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt írta a szállás:


Good morning,


Your reservation is ok don’t make more procedures regarding your reservation.


We are cheking with bookings.com what is happening.



Com os Melhores Cumprimentos / Best Regards



Reservas

nov. 28. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ra ne kattints arra a linkre, 90% hogy adathalaszat...


[link] akarmi, fel se tunt hogy valami tok random reservation312453.com-ra mutat!?

nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
(amugy valoszinuleg a szallashely booking-os fiokjaba jutottak be illetektelenek es ok kuldozgetik a bejovo foglalasokra ezeket a leveleket)
nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, soha ne add meg a kártyaadataidat egy random linkre kattintva! Még a bankok sem kérnek ilyet.
nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Látszik is a linken hogy nem bookingos hanem kamu, és pont voltak is hírek mostanában hogy adathalászok jutottak bookingos adatokhoz. A legjobb ilyenkor amit tehetsz, hogy felveszed a kapcsolatot a szálláshellyel (ha jól értem pont ezt tetted).
nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél már egy kicsit tudatosabb a pénzzeddel.

Messziről ordít, hogy ez egy scam

Nem hogy kattints a linkre

nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!