Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Létezik olyan szállás itthon,...

Létezik olyan szállás itthon, amiben korlátlan italfogyasztás van? (Alkohol)

Figyelt kérdés
dec. 7. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Én nem tudok róla. Amúgy szvsz nem is érné meg, a kajával ugye úgy trükköznek, hogy olcsó szénhidrát dús alapanyagokkal tömik telw, plusz azokat teszik a legészrevehetőbb helyre stb.

Nem tudom, ezt alkohollal hogyan lehet megoldani. Max olcsó sörökkel/borokkal működhet, minőségi töményekkel tuti nem csinálna senki ilyen akciót, bár ha van ilyen hely, arra kíváncsi lennék 😂

dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1# Jogos…

Mondjuk én a csapolt sörért vagyok oda, és köztudott hogy a sört olcsón elő lehet állítani. Tök jó lenne, ha létezne olyan wellness vagy apartman ahol korlátlanul lehetne csapolt sört inni. Ha nem kukoricadarás, az már jó, szóval Borsodi, Staropramen is elég finom csapolva.


Ha valaki tud olyan helyet, esetleg valami kiskaput, hogy bele legyen kalkulálva a szállás árába a söröcske, az ne tartsa magában. :D

dec. 7. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

2. Ha már sör...

Amúgy (nem leszólva az ötletedet, mert tényleg jól hangzik a magyar ember fülének ) az nem elég, hogy simán veszel magadnak a kedvenc sörödből X dobozzal/üveggel és azt elfogyasztod?

Én nem vagyok egy sörsznob, de azért ezerszer inkább iszom azt amiről tudom, hogy micsoda és bevált, mint hogy többszörös áron kérjek ki valami vizezett csapoltat "korlátlan fogyasztás" címén, egy eleve túlárazott szálláson (mert hát ez elég jó PR azért a helynek)


De passz. 1-es voltam, majd a jobban informáltak megmondják:)

dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egerben a Hotel Szent István és Bikalon az Élménybirtok vacsoráin korlátlan borfogyasztás lehetséges. Ez tapasztalat, a többit nem tudom :D De általában a szállás weboldalán ki szokták írni, talán Google keresőben, ha kifejezetten erre keresel, találhatsz ilyet.
dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3# A csapolt sör nem vizezett. Frissebb, mint a bolti több hónapos sör, illetve a kevesebb szénsavtartalma miatt ízesebb.

Veszek én elég üveges sört, (dobozosat nem igazán) de a csapolt akkor is finomabb.


Ja és nemcsak az ízvilágról van szó, hanem az élményről is.

Tegyük fel, ott vagyok a párommal a szálloda szobában, lesétálunk a bár részre ami tök hangulatos, kiszolgálnak, párom iszik mondjuk bort mert ő nem sörös, beszélgetünk, és ha kicsit nívósabb hely, és van egy - két dolog akkor dartsozunk, csocsózunk vagy léghokizunk. Ezt is csak iszogatva mernénk, mert zárkózottak vagyunk.

Na most egy korsó csapolt sör 750-1200 forint, simán otthagynék 6 ezret, párom is hasonló összeget a vadászért, illetve fizetős sok helyen a csocsó vagy bármilyen játék használata, plusz onnan haza is kell jönni, közelben nincs ilyen, akkor még a taxi is plusz pénz.

Ha meg valami hangulatos helyen lennénk egész este, felmennénk a szobába és ennyi. Inkább kiadok két éjszakára 70 ezret ahol van ebéd vagy vacsora + korlátlan pia, plusz valami egyszerűbb wellness részleg kikapcsolódás gyanánt, mint leüljek sörözni élmények nélkül itthon, vagy valami messzi kocsmában drágán, kényelmetlenül.


Inkább elutazok 200 kilométerre, ahol lehet még sétálni is, ha nem akarunk egész nap bent lenni a szállodában.

dec. 7. 13:22
 6/8 A kérdező kommentje:
4# Ránéztem és nemcsak bor, hanem csapolt sör is van korlátalnul. :D Másfél óra csak vacsi idő alatt, de ez is valami.
dec. 7. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ensana Hévíz 11-22 között Házi borok és csapolt sör
dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: igen, a sört elfelejtettem, de valóban :D (nem vagyok sörös)
dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!