Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Valaki foglalt már Airbnb...

Valaki foglalt már Airbnb alkalmazáson keresztül?

Figyelt kérdés

Felettébb gyanúsan szép szállásokat dob fel Horvátországba nekem

És az összes dátumánál szabad helyet ír hogy még senki nem foglalt le arra a hétre



jan. 8. 15:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy most nyitották meg azokat az időpontokat.
jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, naponta több millióan foglalnak rajta emberek.


Ha jó értékelések vannak a szállásnál, akkor nincs okod gyanakodni.

jan. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond a nyelv. Pont most foglaltam egy spanyol fickonal, akivel az airbnb-n jol elkommunikaltunk, de szemelyesen kiderult, hogy csak spanyolul beszel. elovettuk a google forditot es szemelyesen azon keresztul beszeltunk.
jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen fordító applikációval készülsz, azzal elboldogulsz. Horvátországban minden tengerparti településen van idegenforgalmi iroda, ha valamiért nem tudjátok elfoglalni a szállást, akkor segítenek találni olcsón jót. De az AirBNB-nek is fel kell ajánlani másikat a lefoglalt helyett.

Én gyakran AirBNB-zek, és már többször foglaltam értékelés nélküli szállásokat (ezek lényegesen olcsóbbak), mindig készülök B-tervvel is. Még sosem volt probléma.

jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Korai még a foglalás valószínű azért szabad még.
jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

2:

Ebben mi a furcsa?

Nekünk is van apartmanunk Mo-on és nyárra eddig 1 db foglalásunk van.

Nem mindenki gondolkozik februárban szállásfoglaláson, bármi közbejöhet.

Szeretnék én is előre tervezni, de nem mindig úgy jön össze előre.


Ettől függetlenül 9,8-as értékelésünk van a szállás.hu-n és minden nyáron telt ház van csak nem februárban foglalják le

febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!