Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com mennyire biztonságos?

Booking.com mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
USA-ban foglalnánk szállást 470ezer lenne, és előre fizetős...
febr. 4. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nyáron Romába mentünk, Bookingon foglaltunk. A szobát nem kaptuk meg, nekünk kellett este a környéken kajtatnunk szabad szoba után. 325 ezer forint lóg a levegőben, még nem kaptuk vissza. Nyilván ritka eset a miénk, de ilyen is van. Mindenesetre ezentúl hanyagolom a Booking.com-ot.
febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jezusom….. akkor mi tevo legyek?
febr. 4. 12:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Alsóhangon 30-szor foglaltam már a bookingon. Soha semmi problémám nem volt velük. Előre kifizetett szállásokat, ha a megfelelő időn belül lemondtuk, mindig visszautalták.

A belgrádi szállásunkat a tulaj utazás előtt 1 héttel lemondta. A booking keresett nekünk egy hasonló kaliberű, de drágább lakást. A különbözetet visszautalták.

febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami gebasz, attól általában nem a Booking.com tehát, hanem maga a szállás, ilyformán bárhol is foglalsz bele lehet ilyenbe futni, mint amit az első válaszoló ír. Egyébként én is jártam már így, mint ő kb. 20 évvel ezelőtt Párizsban, de azóta nem volt semmilyen gondom szállásfoglalással. Általában booking.comon vagy hotels.comon foglalok.
febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2x foglaltam ott,mindig jó volt.
febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Én rendszeresen járok az USA-ba és mindig a booking.comon foglalok szállást, genius3-as szinten vagyok. Az elmúlt 10 évben egyedül a Covid zárás alatt nem voltam, de most február 4 van és már kétszer megjártam idén a tengerentúlt. Nem azért mondom, hogy felvágjak vele, csak azt akarom vele aláhúzni, hogy valahol 50-60 között van a foglalásaim száma. Az esetek 98%-ában a szálláson fizetést választom és SOHA egyetlen alkalommal sem volt semmi problémám. Megérkezem, fizetek a hitelkártyámmal, zárolnak még valamennyi depozitot aztán pár nap múlva feloldják.

Egyszer-kétszer volt olyan, hogy third party foglalás volt mert annyival olcsóbb volt így viszont előre kellett fizetni. Ezt nem annyira kedvelem, általában ragaszkodom a lemondható és érkezéskor fizetős változathoz, de ilyen esetekben sem volt végül semmi gond.

Az USA tele van szállodával, miért olyat választasz ami előre fizetős? Szállodalánccal kizárt, hogy bajod lenne.

Mit néztél ki, megmutatod?

febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
En ossze sem tudom szamolni 10 ev alatt hanyszor foglaltam naluk. Soha semmi gond nem volt.
febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenre ráparázni.

De ha félsz hogy gond lesz, akkor keress olyan szállást, ahol nem kell előre fizetni

febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a bookingon foglalok szállást. Eddig sose bactak át
febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez lenne a szallas, viszont most telorol azt irja nem kell elore fizetni :O

[link]

febr. 4. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!