Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Motel California Hostel...

Motel California Hostel tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem tudom őket elérni emailben! A weboldaluk: [link]

Címük: 1061, Budapest, Liszt Ferenc tér 4.

Küldtem volna nekik emailt de a weboldal alján lévő email ikonra rákattintva üres email címet dobott be amit csak az email megírása után vettem észre. Ezt írtam:

"Jó napot!


Szeretnék érdeklődni a motel iránt. Beköltözéskor szükséges egyből fizetni? Mennyi időre maradhatok? Bármennyi napot? Akár hónapokat? Mennyibe kerül egy nap vagy egy hét? Mikor kell fizetni? Ellenőrzik, hogy van-e fedezet a bankszámlán? Augusztusban lesz hely? Szombaton is mehetek? Előre is köszönöm!"

Ezekre a kérdésekre tudja valaki a választ tapasztalatok alapján? Elég nagy szemétség, hogy nem tudták normálisan odalinkelni az email címüket. Valaki tudja az email címüket? Fontos lenne! Előre is köszönöm!



febr. 27. 16:52
 1/3 scamdemic ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rossz néven vették a megszólítást.

Hivatalos e-mail írásakor az Ön megszólítási forma tiszteletet fejez ki, ezért minden esetben nagybetűvel írjuk. Emailben soha nem használunk napszaknak megfelelő köszönési formákat (rossz megszólítás példák: Jó reggelt! Jó napot kívánok!).

[link]

febr. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy rossz néven vették a megszólítást." Egyáltalán nem volt email cím megadva!!!!! Nem is tudtam egyáltalán elküldeni, vázlat lett!

Most ne az email formátumán vitatkozzunk hanem válaszoljon valaki a feltett kérdéseimre!!! Ez most nagyon fontos!!!

febr. 28. 17:27
 3/3 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Ez nem az oldaluk, hanem egy összegző oldal. Ha próbálsz árakat nézni, és megadsz konkrét dátumot, akkor a booking.com-ra irányít.
febr. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!