Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Az idén Horvátországba készülü...

Az idén Horvátországba készülünk nyáron kirándulni. Voltam többször de nem valami jó helyeken. Valaki tud ajánlani valami jó helyet , ami szép vagy különleges és hozzá szállást a környéken ?

Figyelt kérdés
febr. 28. 06:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Mi ezért nem járunk Horvátországba.
febr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz jó hely alatt?


Ha várost akarsz nézni ott van Dubrovnik, Trogir, Split, Rovinj, Porec stb.


Ha a természeti látványosságok érdekelnek ott van Krka vagy Plitvice.

febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Miért nem mész máshova?

Mi egyszer voltunk, de tobb részén, egyik sem fogott meg, ráadásul olyan hideg volt a tenger, hogy nem tudtunk belemenni /augusztusban/, tobbszor biztos nem megyunk oda.

febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
A tengerpart gyönyörű szép, de a lakosság nem igen van felkészülve a vendéglátásra.
febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Évekig jártunk Horvátországba. Ha előre foglaltunk, az annyira nem vált be, de az igen, hogy kiválasztottunk egy szimpatikus partszakaszt valahol Dalmáciában és ott helyben kerestünk szállást. Minden faluban van turisztikai iroda, ahol nyilvántartják az aktuálisan szabad szállásokat. Odahívják a szállásasót, megmutatja (lehet nemet is mondani, akkor ajánlanak másikat). Szuper szállásokat találtunk így nagyon jó helyeken és olcsóbban, mintha előre foglaltunk volna.
febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Hm, én nehezen tudnék olyan helyet mondani, ami nem tetszett, nem éreztem jól magam. Mi az ami számodra vonzó? Több fantasztikus nemzeti parkja van. A tengerpart és a szigetvilág csupa szépség és érdekesség. Hosszú életem során a második legszebb hely, ahol jártam Európában az Dalmácia.
febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%

Értem én, hogy közel van, meg pont jók az árak, de az olcsó dolgok olyanok is, lásd ezek a nyaralások. Sok magyar akik életükben nem jártak Európán kívül szép helyeken, azt hiszik, ez maga a paradicsom, rendes téveszmékben vannak, közben undorító a hely (saját vélemény+aki ezen felhúzza magát, hát...).

Inkább gyűjtsetek pár évig igazi, minőségi nyaralásra, menjetek el olyan helyekre, amikről álmodni se mernétek, jobban járnátok..

febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Kedves utolsó , tavaly Európán kívül voltunk. Egyik évben nagyobb kirándulás , másik évben autós a közeli tenger parton. 2 éve olasz volt, nem volt exkluzív a hely, de onnan ment egy hajó amivel be jártuk Velencét, Murrano, Burrano szigetét is, szóval igazán látványos volt.

De férjem még nem volt Horvátországban és ezért valami szuper helyet szeretnék találni :)

Ezért érdekel hogy esetleg valaki nem e járt egy szép szigeten, vagy fél szigeten mondjuk , ahol különlegesség , hogy mondjuk szép homok van, vagy jó búvárkodási lehetőség, vagy szép falucska. Valami ilyesmire gondoltam kérdésem alatt.

febr. 28. 13:28
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Igen , Plitvicet mindenképp útba ejtjük hazafele :)
febr. 28. 13:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol voltál eddig, és az mi miatt nem tetszett?
febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!