Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Webtales Apartments még működik?

Webtales Apartments még működik?

Figyelt kérdés

Működik még a hely? Nem zárt be? Nem találok róla képeket az interneten ami eléggé furcsa és elérhetőségük sincs, látatlanba meg nem fogok odamenni amíg nem tudom, hogyan néznek ki a szobák. Volt már valaki ott? Milyen hely? Online foglalást sem találok sehol a helyhez, tehát azt sem tudom mennyibe kerül naponta egy szoba.

1054 Budapest Szemere utca 3. szám alatt található ez a panzió (ha egyáltalán az).



márc. 16. 12:56
 1/3 A kérdező kommentje:
És légyszi ne szóljatok be, hogy hülye kérdés, milyen buta vagyok, oldjam meg magamtól a problémáimat, stb... (Tudom, hogy egyedül kellene megoldanom a helyzetet de légyszi aki tud az segítsen!) Köszi!
márc. 16. 12:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is a Szemere utca 3. alatt egy iskola van. Nem tudom, egyáltalán honnan szedted ezt a helyet, de szerintem felejtsd el és foglalj inkább máshova. Elég sok olyan szálláshely van, ami működik, megtalálható a neten, és mindenféle infó elérhető róla. Válogass azok közül.
márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Először is a Szemere utca 3. alatt egy iskola van. Nem tudom, egyáltalán honnan szedted ezt a helyet,"

Igen, én erre rákerestem és tudom, nem is értem ez egyáltalán, hogyan lehetséges! Nekem is gyanús ez az egész. Egyébként Apple Maps-en találtam meg, nekem is furcsa, hogy olyan épületbe van berakva ahol két általános iskola is üzemel.

"de szerintem felejtsd el és foglalj inkább máshova. Elég sok olyan szálláshely van, ami működik, megtalálható a neten, és mindenféle infó elérhető róla. Válogass azok közül."

Köszi, de elég menő neve van, valami weboldalszerkesztő vállalat üzemelteti ezért tetszett meg és előbb utána akarok nézni, hogy miez, látni akarok a szobákról képeket mielőtt feladnám és másikat keresnék. Lehet, hogy jól néz ki belül és ha nem népszerű hely akkor több esélyem van ott szobát kapni.

márc. 16. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!