Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerintetek szállásadóként...

Trebor93 kérdése:

Szerintetek szállásadóként (bookingon)még mivel lenne érdemes ,célszerű foglalkozni?

Figyelt kérdés
Táppénzen vagyok.Fiatal vagyok 30 éves és a szállás körül majdnem mindent én rendezek(házkörüli munka,takarítás,stb.)anyuval csinálom,és télen nyilván nem megy annyira a szálás ,így hát nincs akkora bevétel.Ez egy falusi szállás. Régen kocsmánk volt most az lett szálássá alakítva.Volt szó arról is hogy visszacsinálni kocsmának de azt inkább nem mert van már 2 falunkban.

márc. 29. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Sok ismerősöm csinál vendégházat mindegyik dolgozik mellette van aki étteremben (igaz ott ő a tulaj lánya) Kürtös kalács szállás mellett csinálja egy másik ismerős de van aki ajándek boltot nyitott stb egyiknél sem egy nagy céget képzelj el csak egy kicsit ami holtszezonban ad egy kis mellékest
márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ hol. Pl az OKT mentén sok helyen van kereslet fuvarozásra.
márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Helembán van,itt most új híd van úgy hogy a lehetőség adott..
márc. 30. 06:57
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk anyumnak van allasa ez egy masik bevetel,de osszel talan megszunik es amugy is mar nyugdijba megy.Abbol kap lelepot,es azon agyalunk hogy mit volna erdemes csinalni.

A szuvenir bolt az nemrossz otlet,es a kurtoskalacsos se.mivel az meg a faluban nincs.

márc. 30. 07:02
 5/7 anonim ***** válasza:
A szlovakok minek jonnenek hozzank?
márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy ez van szlovakiaban....:) akkor jo aron atmegy a magyar. Magyarorszag most eleg draga.
márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok, akkor Nagymaros és Nógrád (vagy Kisinóci turistaház) közt lehet rá valamelyes igény, bár ezek a helyek azért megközelíthetőek tömegközlekedéssel. Egy próbát megérhet ha kocsi amúgy van, nyilván ez csak mellékes.
márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!