Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egyes nyugat-európai országok...

Egyes nyugat-európai országok miért vannak (turizmusban) ennyire lemaradva?

Figyelt kérdés

Konkrétan Németországra gondolok.

Most nincsen még nyár, nem akkora gond.Viszont, sok amúgy 4 csillagos hotelben, nincsen klíma.


A második eset,hogy a hotel, ahol voltam, nem rendelkezett légkondival.Pedig mindkét esetben 4 csillagos hotelról volt szó.Dél-Németország, ott azért szoktak melegek is lenni.

4 csillagot de még 3-at se, nem szabadna adni légkondi nélkül.


Azért, még a Balatonnál is az utolsó hotelecskékben is van légkondi, de minimum mobilklíma.


Miért van Németország ebben ennyire lemaradva?

USA-ban is jártam már, na ahhoz képest meg különösen nagy a lemaradásuk.


ápr. 9. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
nem a hotel van lemaradva, hanem te
ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10#


Nem volt ilyen,pedig kerestem.


Az egyik hotelban az első 2 emeleten nem volt klíma, az felettiekben már igen, direkt kérdeztem a recepcióst is.

Spórolós baromság.Nem tudom miből gondolták,hogy a 2. emeletig 23 fok van nyáron.


A másik helyen nem volt központi berendezés, sem termosz a szobában.A radiátoroknak volt termosza, mindegyiknek külön, de központi befúvó, központi termosz az nem.

ápr. 10. 22:08
 13/13 anonim ***** válasza:
melyik hotel ez?
ápr. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!