Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Éjjel-nappal recepció? Kijelen...

Éjjel-nappal recepció? Kijelentkezés?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ciprusra szeretnénk menni nyaralni. Kinéztünk egy szállodát, viszont 10-től lehet kijelentkezni. Nekünk a gépünk 10:55-kor indul haza Lárnakáról. De oda még kb 1-1,5órás buszozás vár ránk. Ilyenkor lehet hamarabb kijelentlezni vagy csak és kizárólag 10-től?

ápr. 21. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt csinálni, hogy előző nap elintézitek a kijelentkezést és amikor reggel tényleg mentek, a kulcsot a zárban hagyjátok.
ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy nem 10-IG kell megtörténnie?
ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
10ig lesz az, nem 10-től
ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kijelentkezés

jún. 12. (Sze)

10:00 - 12:00


Így van írva a Booking-on

ápr. 21. 17:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Más szállásnál néztem, ott úgy írták, hogy 12:00 előtt, de sajnos az a szállás nem lenne jó :(
ápr. 21. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amit a #4-ben írtál, nem azt jelenti, hogy 10 előtt nem léphetsz ki az ajtón, hanem hogy a szállást maximum 10-12 között el kell hagyni, tovább nem tudsz maradni (vagy ha igen, valószínűleg fizetni kell érte).


Szállásadó vagyok, én 08.00-10.00 órát írtam be kijelentkezéshez a Booking-ra, de ez soha nem jelentette azt, hogy 8 előtt nem engedek ki senkit :) Ha a vendég azt mondja előző nap, hogy reggel 5-kor akar távozni, akkor reggel 5-kor nyitom neki a kaput, és integetek az autó után. Ez mindig előzetes megbeszélés kérdése.

ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Elnézést a tudatlanságomért, nem vagyunk nagy utazók

ápr. 21. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Bármikor ki tudsz jelentkezni akár hajnal 5-kor is.
ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Kijelentkezni bármikor lehet, csak a bejelentkezés a nem mindegy.
ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!