Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Swiss Halley szállás - vélemény?

Swiss Halley szállás - vélemény?

Figyelt kérdés

A Swiss Halley-n szeretnék szállást foglalni, erről szeretnék véleményt megtudni. Valaki már foglalt szállást rajtuk keresztül? Mi volt a tapasztalata?

Tudom, hogy máshol már volt hasonló kérdés, de ott az MLM-ről volt szó, az meg engem nem érdekel.



2012. szept. 18. 12:23
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
57%
Egy kis baráti társasággal voltunk Olaszországban, az egyik srác intézte a szállást rajtuk keresztül. Odamentünk, megkaptuk a szobákat, jó volt, más lényegest sajnos nem tudok mondani erről. Másnak biztos lesz bővebb véleménye.
2012. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Foglaltunk volna szállást velük, de kiderült, hogy booking.com-on olcsóbban megtaláltuk ugyanazt.
2012. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

tegnap 14:18

Köszönöm, már ez is valami :) Azt nem tudod, hogyan történt a szállás elfoglalása? Kaptatok valami papírt a Swiss halley-től? Vagy a hoteltől?

2012. szept. 20. 10:49
 4/26 A kérdező kommentje:

tegnap 21:44

Köszönöm a tippet! Néztem ott is. Egy konkrét hotel érdekel első körben, az sokkal olcsóbb a Swiss Halley-n keresztül.

2012. szept. 20. 10:51
 5/26 anonim válasza:
57%
A kinyomtatott foglalást mutatta be a recepción, kitöltöttük a papírokat, ennyi. Gyorsan ment, fizetni nem kellett :)
2012. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Az elmúlt fél évben háromszor foglaltam szállást a Swiss Halley honlapján keresztül. Konkrét kérdésedre válaszolok, nem fogok kisregényt írni véleményről meg tapasztalatról. Ha jó így neked.
2012. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Kösz a lehetőséget. Egy ismerősöm már foglalt velük szállást, dicséri őket, de mástól is szretnék hallani valamit.

A kérdésem hogy történik a foglalás, mennyibe kerül és hogyan kapod meg a szállást. Kösz előre

2012. szept. 21. 16:58
 8/26 anonim válasza:

A foglalás menete:

Felmész a swisshalley.com-ra, keresel ahányan ahova amikor szeretnél menni. Kiválasztod, kitöltöd, fizetsz, és nyomtatsz. Ennyi, elég egyszerű......

Nem értem azt hogy "mennyibe kerül"???? Ha a szállásra érted annyiba, amennyi oda van írva.

A szállást a kinyomtatott papírt bemutatva kapod meg.

Más kérdésed is várom!

2012. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, mennyibe kerül még a feltüntetett szállás árán kívül? Máshol már voltak ezzel kapcsolatban negatív tapasztalataim.

A fizetés hogy történik?

Kösz előre

2012. szept. 25. 20:24
 10/26 anonim válasza:

Fizetned ezen kívül azért kell, amit még igénybe veszel a hotelben és nincs benne az árban. A Swiss Halley honlapján láthatod, hogy mi van benne az árban. Általában van választási lehetőség, hogy mit kérsz.

Fizetni bankkártyával tudsz. Ritkán vásárolok webshopokban, de véleményem szerint ez megegyezik az ott szokásos fizetési móddal.

2012. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!