Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Olcsó szállás helyek Budapeste...

Olcsó szállás helyek Budapesten 3000 FT alatt?

Figyelt kérdés
Én Szlovákiába lakom és a nyáron szeretnék Budapestre menni olyan 5 napra. Nekem olyan szállás kéne ami 3000 FT körül van és viszonylag közel a belvároshoz. És csak én magam mennék. Tudtok nekem segíteni???

2013. máj. 25. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen áron még a hostelek is kilőve, szóval keress egyetemi kolikat, amik nyáron kiadják a szobákat. Ha 4-en jöttök és ki tudtok venni egyet, akkor arányosan kb. ennyibe fog kerülni egy főnek.
2013. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem zavar, hogy idegenekkel kell osztoznod a szobán akkor itt biztos találsz.

2013. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt is érdemes keresgélni:

[link]


Ha jól láttam, kapásból a második, ami az oldalon van, a belvárosban van és 3000 Ft alatti.

2013. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
airbnb.com oldalon is tuti találsz 3000ft alatt. Illetve booking akciókat is érdemes figyelni.
2013. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat de még jöhetnek.
2013. máj. 26. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan szálláshely, ahol idegenekkel alszol egy szobában, zuhanyzó, illemhely a folyosón van és a cuccaidat egy zárható szekrénybe rakhatod a szobában. Munkásszálló szerű, de rövid időszakra is van szállás (pl. egy éjszaka)


Nagyon egyszerű körülmények vannak, nyilván nem válogathatod meg, hogy kikkel kerülsz egy szobába.


Az ár éjszakánként 1500 Ft körül van.


Egy ilyet ismerek a IX. kerületben:

forse.hu


Ha nem egyedül utazol, akkor sokkal igényesebb szállásokat találsz 3000-5000 Ft áron személyenként. Van olyan nagyon igényes, légkondicionált, teraszos, két fürdőszobás, design konyhás 90 négyzetméteres apartman Budapesten, amely 5 főre 75€, aza

2013. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

azaz 15€/fő.


Előző vagyok, beletenyereltem a billentyűzetbe és előbb elküldtem a választ, mint szándékoztam. Bocs.


Aztán van sok belvárosi hostel, ezeket is érdemes végignézegetni, ha nem baj, hogy idegenekkel alszol egy szobában, akkor azok sem túl drágák. Ha saját szobát/apartmant szeretnél, akkor az általad megjelölt összeg nagyon sovány.


Remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jún. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!