Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyáron a kollégiumi szállások...

Nyáron a kollégiumi szállások az jó? Az nagy baj ha idegenekkel alszok egy szobán?

Figyelt kérdés
Nyáron mennék kirándulni (magam), Budapestre és kollégiumi szálláson volnék elszállásolva. Igaz, hogy olcsó, jó helyen van, csúcs szuper, csak az vele a gond, hogy több személlyel aludnák egy szobán. Szerintetek , nektek mi a véleményetek/tapasztalatok?

2013. jún. 5. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokat utaztam így. Nekem nagyon pozitívak a tapasztalataim. Tök jó ismeretségeket lehet kötni!


Arra figyelj, hogy egy kis lakatot vigyél magaddal, az ilyen szállásokon a legtöbb szekrényre tudsz lakatot tenni, így még nyugodtabb lehetsz.

2013. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő.. Én eleinte simán belementem az ilyen dolgokba, most 31 évesen már inkább nem. Egyszerűen jó ha van saját wc reggel, nem csak a folyosó végén, plusz én mostanában elég pocsékul alszom, így nemigen bírom ha éjjel járkálnak a szobában (mert gondolom sokan szeretnek éjszaka elmenni bulizni, vacsorázni stb..). Viszont tényleg van egy buli oldala is, ismerkedni is lehet, soha nem volt még negatív tapasztalatom ezzel.
2013. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát én sohasem szeretem másokkal egy szobában aludni főképpen idegennel, akit egyáltalán nem is ismerek.

Én főiskolás koromban levelezőn tanultam szerencsére nem kellett gyakran egy szobában mással együtt aludni. Azt se szerettem nagyon hogy a zuhanyozó a folyosó végén volt.

Talán 3-4 szer aludtam egy szobában idegennel.

2013. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Másik dolog máshoz kell alkalmazkodnod.
2013. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!