Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lehet-e 17 évesen hotelba,...

Lehet-e 17 évesen hotelba, apartmanba felnőtt nélkül menni, szállást foglalni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiskorúnak nem adhatnak ki szobát.
2013. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Sajnos így egy már régóta tervezett tervünknek lőttek, de hát ha így van akkor így van...
2013. jún. 5. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
gyere hozzank a hotelba, en kiadom. csak huzzatok gumit! de ezt mar az elozo kerdesednel is irtam.
2013. jún. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a saját értelmi szintedről tanúságot tevő választ! Mégis honnan veszed, hogy fiúk is tartózkodnának ott velünk az utazás alatt? Milyen előző kérdésemről beszélsz amúgy? Én nem írtam ilyen másik kérdést...
2013. jún. 8. 07:54
 5/6 anonim válasza:
100%
En nem igy tudtam..es 18 alatt is sikeresen tobbszor is vettem ki szobat kulonbzo helyeken. Egy hotel foleg nem valoszinu h kerdezoskodni fog.
2013. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként már sikeresen lefoglaltunk egy szállást, akadnak helyek ahol szívesen kiadják, máshol nem. Az első foglalásnál ahol próbálkoztunk ott nem adták ki.. De elvileg csak olyan indokkal, hogy társasházban van a lakás és nem tudnánk szórakozni. Pedig nem buliztunk volna ott meg semmi :)
2013. jún. 12. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!