Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudna segíteni valaki? Horváto...

Tudna segíteni valaki? Horvátországba szeretnénk menni nyaralni júliusban, és most tudtuk meg, hogy mehetünk. Már sok helyről lecsúsztunk... Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Két kis család, összesen 4 felnőtt és 3 gyerek szállásolását kellene megoldani.
2013. jún. 28. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor sürgősen kezdjétek el nézni last minute utakat. Szerintem ilyen rövid idő alatt már csak így tudtok menni. Általában hónapokkal az utazás előtt lefoglalják már a szálláshelyeket.


Legegyszerűbb és leggyorsabb számotokra valamilyen utazási iroda last minute kínálata.

2013. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is a legjobb, ha mielőbb kértek ajánlatot utazási irodáktól, talán sikerül még valami jót kifognotok...


jó horvátos irodák:

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem te magad intézd...jóval olcsóbb és még lehet találsz valami jót! booking.com

Én mindig itt foglalok mondjuk nem az utolsó pillanatba de mindig azt kapom amit foglalok!!

2013. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!