Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 18 éven aluli is foglalhat...

18 éven aluli is foglalhat illetve szállhat meg hotel/motel szobában? És milyen papiroakt kérnek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem foglalhat. Be kell tölteni a felnőtt kort és akkor jogosult vagy. Addig a szülők vagy 18 életévét betöltött személy foglalhat csak.
2013. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy foglalhat. Pénz kell hozzá leginkább...

Utolsó nem tudom honnan veszi ezt. Vagy újabban a cigi és alkohol tilalom mellé kitalálták, hogy már szállást se vehet egy 17 éves önállóan? Én nem tudok ilyenről. :-)

2013. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig van olyan ország, ahol nem foglalhat 18 éven aluli szállást!!!
2013. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem foglalhat
2013. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan ország ahol nem, de többnyire foglalhat. Miért ne foglalhatna. Nekik is pénz... és nem cigit akar venni, csak megszállni valahol. :)
2013. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második

Mondj Magyarországon olyan szállodát ahol nem kell betöltetni a 18 évedet hogy szobát foglalhass. Mert én eddig nem találtam egyet sem..

2013. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Muszáj a szálloda? Szerintem a hotel/motel szoba az arra vonatkozott, hogy valamilyen szálláshely...
2013. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Márkkkk válasza:
Szerintem menni fog, ha pesten kell és nem megy, pm ide.
2013. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!