Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Foglalás nélkül Horvátországba...

Foglalás nélkül Horvátországban ( Zadar) könnyű szabad apartmant találni? Olcsóbb úgy, vagy foglalással?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz foglalni?

Egyébként szerintem lehet azért találni, de nem tudom, én nem mernék így lemenni.. Az egész délelőttöm arra menjen el, hogy szállást keresgéljek?

De amugy szerintem lehet akár olcsóbb is, könnyebb alkudni (ha beszéltek egy nyelvet..) meg ha már ott vagy, inkább kiadja neked, esetleg kevesebbért, mint hogy üresen álljon . Legalábbis nekem így lenne logikus.

2013. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de megvan a kockázata, hogy órákat, fél napot töltesz el szálláskereséssel, és esetleg nem is azon a településen nyaralsz végül ahol gondoltad. Én mentem így Horvátországba, az lett a vége, hogy szállodába mentünk, az apartmanok vagy gázok voltak, vagy rossz helyen, de leginkább nem voltak szabadok. Lehet olcsóbb néhány euróval, de az idő itt többet ér. (Addig sem a tengerben vagy, amíg 30 fokban szállást keresgélsz).
2013. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem akarok foglalás nélkül menni, sőt ma el is indítottam a foglalást.Ez a dolog csak úgy felmerült, mert látom annyi de annyi apartmant hirdetnek, még az utolsó pillanatban is, és igen pont azért vetettük el, mert nem szeretnék ott idegenben hely és nyelvismeret nélkül hajlék után kajtatni :) Hát remélem amit foglalunk rendben lesz. További kellemes nyarat nektek is! :)
2013. júl. 16. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisérve a HR híreket az idén sokkal kevesebb turista van ott mint tavaly.

Ha Te beszélsz a H nyelven kívül más nyelvet nincs gond különössen ha tudsz olaszul de ott más nyelveket is beszélnek.

Máskülönben maga Zadar városában keresni nem épp ok mert a strandok a városon kívül vannak.

DE az internetes keresőben annyi hirtdetés van hogy...sőt a közeli Vir szigeten nagyon sok magyarnak van háza és kiadók. De Bibinye-ben is hirdet egy magyar nő....

2013. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!