Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok szállást ajánlani...

Tudnátok szállást ajánlani Tiszaújvárosban?

Figyelt kérdés
Sehol sem találok a neten, már mindenütt teltház van, augusztusra kellene két éjszakára. Tud valaki segíteni?
2013. júl. 22. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbából aug. 12-14-et írtam be a keresőbe (booking.com) es 74 szállást ajánlott. A legolcsóbb a Hotel Termál, 2 éjszakára 26.600 Ft., Cím: 3580 Tiszaújváros, Teleki Blanka út 2.
2013. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, velük már beszéltem, nincs szabad helyük :( De kipróbálom én is ezt a booking.com-ot :)
2013. júl. 23. 10:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem jártam sikerrel :( Csak 5 szállást dobott ki, de ott már mindenütt teltház van (kivétel a Veronika hotel...de az nayo drága), a többi csak a környéken van, pl. Miskolcon, ami már messze lenne... de azért köszi
2013. júl. 23. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma pénteken, aug 26-án újra veírtam a booking.com-ba ( [link] ugyanazokat az adatokat szintén aug. 12-14-re (most is itt van a képernyőmön) és láss csodát: újra kiadta a Termált, ugyanazzal az árral és hozzá van bigyesztve: még csak 2 szoba maradt !!

Ha én most rákattintanák, akkor hivatalosan le lenne foglalva és az automata rendszer (Booking, ahova a szálloda is tartozuk, mint tag) visszaigazolást küldene nekem a foglalásról és ugyanazt elküldené a szállodának is: Vigyázat, ekkor meg ekkor a szállodai szoba X.Y.-részére le van foglalva.

Ne beszélj telefonon egy láthatatlan, firkás recepcióssal, aki azt várja, hogy ajánlj fel egy párezres borravalót - ha már ideírtál és jótanácsot kaptál - akkor foglald már le, írd ki a vouchert (papír-igazolás) és a foglalási napon 12 óra után jelentkezz a szálloda portáján. Benne leszel az elektronikus nyilvántartásban.

2013. júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!