Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 2014 márciusában tervezem,...

2014 márciusában tervezem, hogy ki megyek Londonba! Először is a szálláshelyet szeretném lefixálni és ebben kérném most a segítségeteket?

Figyelt kérdés

Rengeteg magyar szállás közvetítő weboldalát olvastam és tanulmányoztam végig, mindegyik szinte ugyanolyan árakkal és szolgáltatásokkal bír!? Olyan emberek tapasztalatait szeretném, akik az alábbi szállás közvetítőket személyesen ismerik, náluk laktak? Jó és rossz vélemények egyaránt érdekelnek!

iranylondon.hu, londonimagyarok.hu, magyaroklondonban.com, londonszallas.com, londoniszallas.net, stb. Köszönöm a segítségeteket a döntés hozatalamban!



#London #szállás #londoni magyar #londonszállás #iránylondon #iranylondon #iranylondon.hu #londonimagyarok.hu #londoni szállás
2013. aug. 25. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
mindegy melyiket választod, az első szállásod kritikán aluli lesz. ezt be kell vállalni a későbbi siker érdekében. én a londonimagyarok.hu-nál foglaltam. 3 hónapig laktam náluk, amíg egy kicsit belerázódtam a dolgokba, aztán léptem. szép és jó szállásokra ne számíts, de az első időben az a lényeg, hogy legyen hol aludnod.
2013. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

londonimagyarok.hu oldalról sose kérj szállást.

Egy régi kedves barátnőm az ő segítségükkel szerzett szállást. Este engem hívott telefonon (én kint éltem már egy ideje, de nem Londonban) hogy menjek el hozzá, segítsek rajta, mert bajban van. Elmentem, és ledöbbentem milyen szállást kapott. Borzalmas volt. Az hagyján hogy 8-ad magával lett volna egy kis lakásban (aki kint él tudja, a lakások ahogy a külföldiek nevezik makettlakások)

tele volt csótányokkal, koszos, és büdös volt.. A környékről inkább nem mondok semmit. Nem maradt ott, volt is balhé belőle, mert nem akarták az előre kifizetett depositot visszaadni.

Én biztos vagyok benne, hogy a többi is ilyen pocsék lesz, szóval kényelmes, jó szállást ne várjál.

Ha nem akarsz csalódni akkor érdemes egyénileg szobát keresned..Az a legbiztosabb..

2013. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ugy kezdtuk hogy otthonrol lefoglaltunk 2 napra egy Hostelt, aztan onnan sajat magunk kezdtunk szallasokat keresni. Igy nem ert meglepetes, lattuk mit veszunk ki es kitol. Igaz az elso szallasunk igy sem volt egy nagy durranas, de olcso volt es el lehetett indulni onnan.
2013. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát nem is számítok vmi leágyálomra ezekkel kapcsolatban, de alényeg az, hogy nem kamuk és tényleg adnak szállást...hogy az milyen az már más kérdés...köszi
2013. aug. 26. 11:17
 5/5 anonim válasza:
Hat hónapot töltöttem Londonban, ebből az utolsó négyet az iránylondon-nál. Itt nem csak egy vagy a sok közül, merem őket ajánlani.
2013. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!