Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szigetszentmiklósi Oázis Park...

Szigetszentmiklósi Oázis Park Wellness Panzióról vélemények?

Figyelt kérdés

Sok rossz véleményt olvastam már, de kíváncsi lennék egyéb véleményekre is.

Illetve olvastam, hogy a városban van mozi, színház, pláza... Esetleg még valami más is van, ahova el tudnánk menni?

Köszönök minden véleményt, illetve tapasztalatot.



2013. okt. 14. 19:02
 1/2 anonim válasza:

Hello, én dolgoztam is ott és vendégként is is jelen voltam időnként hétvégen/hétköznap.


Az a sok rossz vélemény amit hallottál az sajnos Igaz, Karcagiék [Vezetőség] egy x*rházi csaló banda de ezt mindenki aki ismeri őket személyesen, csak olyan kis jelentéktelen emberekkel dolgoztatnak hogy ők nem merik megmondani nekik az igazat.

Fizetés nagyon kicsi sokszor megpróbálnak átverni. A hely színvonala alig éri le a 2 csillagot, egy forintot nem ér az egész hely.


El kell menni meg kell nézni sajnos nem lesz sok pozitiv élmény,szégyelném a pofám hogyha én lennék ott a vezetőség helyében, vicc az egész.

2016. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Maga a város az jópofa, de sajna nincs sok látnivaló.
2016. márc. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!