Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szolnokra utazunk. Tudtok...

Szolnokra utazunk. Tudtok hotelt ajanlani ket ejszakara ket felnott es ket gyermek reszere? (2,4 evesek)

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tapasztalatot mondani, hogy melyiknél milyenek mert én itt lakok a közelbe nem igazán járok be ilyen helyekre.


Viszont ha jöttök akkor azt javaslom, hogy valamelyik belvárosiba szálljatok meg. Amik a ligetben vannak azok kicsit távol esnek a belvárostól így nem bitos, hogy célszerű. (pl:. a ligetbe van 3 amiktől én a hídtól sétáltam olyan 6-7 percet és akkor még mindig csak a ligetbe voltam)

2013. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg soha nem voltam Szolnokon, melyikek amik nem a ligetben vannak? Koszi.
2013. okt. 23. 13:43
 3/3 anonim válasza:

Szia, a Tiszaligetben van pl. a Garden Hotel, a Liget Hotel és valami Trojka Hotel.


A belvárosban vannak pl. a Hozam hotel, Semiramis hotel, Tisza szálló, Sóház hotel.

2013. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!