Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapest 100 km-es körzetében...

Budapest 100 km-es körzetében hol találok olyan szálláshelyet, amit 4 napra 756, 000 Forintért kibérelhetek?

Figyelt kérdés

Elvárások:

140 fő befogadása

tiszta, kényelmes, lehetőleg max. 5 éves berendezésű szoba

vendéglátó rész bárpulttal


Jó pontok:

medence/vízpart

nagy telek


2013. okt. 30. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
az 1350 forint per fő per éj. ennyi pénzért semmit nem fogsz találni.
2013. okt. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"az 1350 forint per fő per éj. ennyi pénzért semmit nem fogsz találni."


Szerintem 1800 per fő per éj, mert a 4 nap az csak 3 éjszaka.

Ha abból indulsz ki hogy 1-2-3 főre tuti nem találnál ilyet akkor közel jársz az igazsághoz. Csakhogy itt 140 főről beszélünk. Minden erre alkalmas ekkora nagy szabad kapacitással rendelkező épeszű szállásadó tuti hogy belemenne egy ilyen üzletbe, mert azért ez nem rossz pénz.

2013. okt. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a mi szallodankba kb 350 embert tudunk elszallasolni, de hulyek lennenk kiadni szarert hugyert csak azert, mert sokan jonnek 1 helyrol.

756E ft 140 fonek meg 1 ejszakaert is keves, nemhogy tobbert.

2013. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
882ezer Forintig is elmehetek és azt is hozzátenném, hogy több hónapra előre foglalással, a legtöbb helyen ezért is kedvezményeket adnak. A 3. hozzászólónak nem tudom milyen szállodája van, de én ilyen hozzáállással nem kezdenék bele szálloda menedzselésbe, befuttatott szálloda esetében más a helyzet.
2013. nov. 2. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
nem en vagyok a tulajdonos. Ilyen hozzaallassal? milyennel? minek adjuk ki olcsobban ha ma is telthaz volt?
2013. nov. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!