Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Bécsben a karácsonyi vásár...

Bécsben a karácsonyi vásár idejére, lehetőleg olcsóbb wellnes szállodát hol tudok találni?

Figyelt kérdés
És ha már a karácsonyi vásár idejére gondoltam, akkor ne legyen egy órányira attól. A válaszokat előre is köszönöm. Amúgy akkor drágábbak a szállások?

2013. nov. 11. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből tényleg. Most a vásárra szeretnétek menni vagy inkább wellnesezni?


Sezrintem a vásárnak van egy olyan hangulata (legalábbis nekem), hogy ott akarok lenni. Világosban, hogy nézelődjek, este a fényekben. Puncsot inni, enni valamit a bódékban, ha nagyon fázom beülni egy kávézóba, ilyenek.


Wellnesnél meg pihenni karaok ülni a saunában, fürödni, masszíroztatni hasonlók.


Nekem nem hiszem, hogy lenne időm minkettőt kiélvezni. Mi Bécsbe egy sima szállodát foglaltunk félpanzióval közel a kastélyhoz.

2013. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van! És milyen szállót tudnék olcsón találni?
2013. nov. 12. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én olyan nagyon nem ismerem a várost.


Attól is függ, hogy hányan utaztok, milyen igényeitek vannak, hány évesek vagytok.


Ha fiatalabbak akkor én Hostel Hütteldorfot ajánlom. A zöld metro végállomásán van, ezen a vonalon van a kastély és más nevezetességek is. Itt olyan 5000 Ft/fő/éj áron vannak ágyak reggelivel. Igen ágyak, mert itt nem szobát foglalsz. Viszont ha utaztok legalább négyen, akkor ki tudtok venni egy négy ágyas szobát, potom pénzért és enni is adnak reggel. Svédasztalos, de azért nem kell semmi extrára számítani. A bécsi metróközlekedés szuper, a jegyek (én eddig mindig bérletet vettem) is kifizethetőek. A maradék pénzt pedig a vásárban költeném el.


Én most ebbe a szállodába foglaltam szobát: [link] Volt hozzá kuponom, így félpanzióval két főnek 25.000 Ft/éj


AHol én nézelődni szoktam szálláskeresésnél, a hostelbookers.com oldal itt nem csak hostelek vannak hanem olcsó hotelek és panziók is, illetve a hrs.com itt nagyon jó ajánlatokat szednek össze Ezt a kettőt összevetem és utána választok. Nagyon ritkán megnézem a booking.com-ot is, de azt nem igazán szeretem.


Jó utazást

2013. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ÉN BÉCSBEN LAKOM 13/L ÉS NINCS HAVEORM.:(
2013. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!