Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten melyik hotelt,...

Budapesten melyik hotelt, szállodát Ajánlatok 2fore franciaaggyal szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Minőség azert legyen, de ne legyen túl drága.31-én mennenk es 2-an jonnenk ki. Szilveszterkor drágábbak a szállások? Célszerű lenne a belvárosban nagyjabol.

#hotel #Budapest #szállás #szálloda szilveszter
2013. dec. 27. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor kb dupla annyiba kerül egy szoba, mint amúgy.
2013. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Drága és gyakran már nem is található szabad szoba.

Én ajánlom mondjuk a trivago.hu oldalt, ha másért nem, hogy felmérd hol van még szabad hely. Aztán ha megtetszik valamelyik nézd meg a szálloda honlapján is, hátha ott olcsóbb, vagy kifogsz valami kedvezményes csomagot.

2013. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez egybjo kis oldal :)

tenyleg a legolcsóbb éjszakánként 13.000 es más valahogy hogy lehetne megoldani a szállást? Mert leginkabb csak vacsorázni mennenk szilveszterkor, es 1napot meg együtt eltölteni. Magyarul nem sokat lennenk a szálláson. Milyen otletek volnanak?

2013. dec. 27. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg hosteleket nezzetek meg, azok nem tudom, milyen aron vannak.
2013. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!