Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok ajánlani jó londoni...

Tudnátok ajánlani jó londoni szállásokat?

Figyelt kérdés
Olyan hotelt keresnék ami 2-3000 Ft fő/éj lenne! Szerintem 6 nap/5 éj-re mennénk! Valakinek nincsen ilyen szállása vagy tudna ajánlani ilyen árkategóriában? Vagy ott lakik Londonban? Vagy mobilhome-ot ki lehet olcsón bérelni 1 hétre?Még tudnátok ajánlani londoni programokat és megnézni valókat,meg még azt szeretném megkérdezni,hogy a Sutton Hoo-ba mennyibe kerül a belépés és egy eléggé olcsó repülőt is tudnátok ajánlani?Várom az ajánlatokat!

#Londoniszállás
2014. febr. 16. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:

itt találsz szállás lehetőséget

[link]


De már most szólok: 3000 forintért vagyis 7 fontért sehol nem fogsz szállást kapni. Még egy egyszerű hostelban sem.

A szállás nagyon drága. Jelenleg a legolcsóbb szállás is 40 fonttól indul fő/éj.

Még én is amikor kiadtam nyaralni vágyóknak egy szobát 1 éjszakára 10 fontot kértem el. (és nagyon olcsó voltam)

Mobil home is elég drága

Londoni programok.

Ezt az interneten megtudod nézni, hogy mi az ami téged érdekel. Érdemes a British múzeumba elmenni (ingyenes) mert nagyon jó. Végül is a legtöbb turisztikai látványosság egy helyen van. Ha nem csak Londonban akartok nézelődni, akkor érdemes angol vidéki városokat, nevezetességeket is megnézni.

Sutton Hoo itt van az infó

[link]


Repülőjegy árak.

Itt tudod nézni őket

wizzair.com

easyjet.com

ryanair.com

2014. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te már nem adsz ki szállást? Vagy már nem vagy Londonban?
2014. febr. 16. 20:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Huh,ez tényleg nagyon drága! Na majd talán egyszer! :( :)
2014. febr. 16. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Már nem Londonban hanem Oxford mellett élek,
2014. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megkaptam az üzenetedet. Bár megírhatom, busszal olyan 50 perc az út Londonba. De már nem adok ki szobát, mert a legutolsó "vendégeim" nem üres kézzel távoztak. (magyarul megloptak)

Linkeltem neked egy oldalt ahol tudsz szállásokat nézni. Angliában a szállás a legdrágább, ezért jobb ha több pénzzel számoltok. A 3000 forint kevés lesz..(még otthon sem veszel ki szobát ennyiért szerintem)

2014. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10.000/éj/fő-vel legalább számolj. Ennyiért kaptok majd egy szobában ágyat, de rajtotok kívül mások is lesznek.
2014. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és még csak egy kérdés. Viccen kívül. Hogy gondoltad 3eezerért a szállást Londonban? Csak mert a múltkor mikor mentem Budapestre a legolcsóbb szoba amit találtam 4500/éj volt. Vagy gondoltad London olcsóbb mint Magyarország?
2014. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem! Csak a london30.com-on találtam ilyen hosteleket ami 3-4000 Ft volt. Azt hittem,hogy lesz valakinek kb. Ennyiért kiadó lakása!
2014. febr. 18. 06:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod mi a hostel?

Egy nagy helyiség ahol többen aludtok egy rakáson. Szóval nem 1 vagy 2 szobás ágyakról van szó, hanem mondjuk 10-en alszotok egy nagy helyiségben.. Na ez a hostel. Ezért olcsóbb mint a hotelek, szállodák.

2014. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kizart h akar hostelt is kapjon 6 fontert. Ez 2 metrojegy.
2014. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!