Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Jamaikán szállás?

Jamaikán szállás?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra várok mert jamaikára vágyok de eddig még nem találtam jó szállást...szóval mindenképp parton lévő szállodába szeretnék menni esetleg jó lenne ha öbölnél lenne de ha nem az se baj de fontos lenne a tenger minősége mivel főként amiatt mennék oda...

Viszont 2 gyerek 2 felnőtt menne és repülő jeggyel együtt kéne de nem szeretnék ilyen 3000000 rá költeni és nem is bírnák szóval ez alatt... Plusz kérdés találkoztatok cápákkal és delfinekkel?



2014. febr. 21. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrét szállást nem tudok, de Montego Bay szép hely. Ocho Rios.ban meg ott a vízesés, és annak is van partja, bár szerintem nem olyan szép hely.
2014. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első nap megvernek a bandák, második nap kirabolnak, minek akarsz te odamenni?
2014. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cápa mindenhol van, sőt más tengeri állat is bőven, trópusi betegségekkel együtt.
2014. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg miért pont oda?
2014. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és feketék minden mennyiségben.
2014. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez tetszett
2014. febr. 21. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
utazási irodák olyan árakat adnak 2 felnött 2 gyerekre- hogy 1.8-2 millio all inclusive, plusz 4 csillagos szálloda.
2014. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jamaika gyonyoru, de en gyerekkel nem mennek oda.
2014. febr. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!