Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan működik az előleg?

Hogyan működik az előleg?

Figyelt kérdés

Foglaltam szállást nyárra, mert ugyebár megyek nyaralni. (nahát! :P) Viszont azt nem tudom, hogy létezik-e olyan, hogy valahogy lefoglalják a pénzt a kártyán, és azt addig nem lehet használni, amíg meg nem érkezem és ki nem fizetem a szállást (amit szintén nem tudom, hogy, mert csak készpénzzel lehet fizetni a helyszínen).


Tehát le tudják foglalni, hogy ne használjam, vagy csak megnézik, hogy van-e annyim, amennyit kérnek?



2014. márc. 18. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elöleg úgy müködik, hogy a foglaláskor átutalsz egy x összeget. EZ ha nem mész el elveszik. Ha elmész akkor ezt az összeget levonyják majd a végösszegböl, és annyival kevesebbet kell majd fizetned ott helyben.

Ugye itt lehetnek olyan gondok, hogy elutalod az elöleget, de közben megszünik a hely...

Egy utazási irodánál kicsit biztosabb ez a dolog(habár Mo-n minden évben megszünik egy nagyobb iroda is).

2014. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike :D
2014. márc. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!