Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Sopronban dolgoznék áprilistól...

Sopronban dolgoznék áprilistól havi két hetet, minden második héten. Olcsó szállást keresek, ahol az idő alatt meghúzhatnám magam! Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
mit jelent az olcsó számodra?6 ezer/nap?az olcsó?
2014. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6000/nap az kicsit drága, annyiért panziókban is van szállás.
2014. márc. 20. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

sopronban olcsó lakhatás...?

szerintem kérdező, ezt te sem gondoltad komolyan.

kb olyan árak vannak, mint pesten, ingatlan vétel vagy bérlés esetében is.

2014. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pesten is vannak olcsóbb,és drágább albérletek,ingatlanok!
2014. márc. 21. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:

szia,én jól ismerem Sopront,és nagyon drága,drágább mint pest,Pestet is jól ismerem,boltokban Sopronban,mondjuk egy energiaital vagy bármi,+30,40 ft tal dragabb,mert sokan kint dolgoznak,és 400 ezres a fizetés.

itt Sopronban a 6 ezres napi lakhatas,az nagyon olcsónak szamit,ennel olcsóbban nem fogsz talalni,de ha megnezed,alberletet is nagyon nehez,meg baromi drágán adjak ki azokat it,90 -100 ezerért,120ért,mert még annyiért is kiveszik,mivel aki kint dolgozik annak megéri.nagyon drága Sopron,sztem pesti viszonylatban van,vagy még drágább.a szolgaltatasok,fogorvos,fodrasz stb,drágább mint pesten.és sok helyen euro van kiirva eleve,szóval nem a magyar embernek.2-3 ezerert nem fogsz talalni,mert a segedmunkas is többet adna érte.

2014. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!