Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok jó wellness szállodák...

Tudnátok jó wellness szállodákat ajánlani?

Figyelt kérdés
Budapestről vonattal jól megközelíthető helyre szeretnék utazni. Egy tényleg jó, de nem a legdrágább árkategóriájú wellness szállodába. Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akinek van tapasztalata ilyen helyekről:) Köszi

2014. ápr. 15. 13:25
 1/5 aHermann ***** válasza:

Szia!

Azt nem írtad, hogy mi a jól megközelíthető. Minél közelebb, vagy lehet távolabb is, de a településre járjon vonat. Amúgy a busz nem opció?


Vonattal jól megközelíthető (állomás 2 perc séta) Gyenesdiáson a Katalin Hotel. Árilag jó, jó wellness résszel, egyéb lehetőségekkel (kerékpár, tenisz, minigolf, masszázs). Mivel nagyon családbarát, sok a gyerkőc, de most fejlesztették, és van kifejezetten felnőtt emelet is. Vonattal Keszthely 6 perc (bicajjal 10 perc).


Gyula már messzebb van ugyan (3h vonattal), de nagyon jó a Családi Wellness Hotel Gyula. Szép a város is.


Bár vonattal közvetlenül nem megközelíthető (vonat+busz), de jó Parádfürdőn az Erzsébet Park Hotel. Árilag szintén kedvező, a buszmegálló a szálló mellett van. Relatíve sűrűn jár. Két wellness részleg, tenisz, billiárd, bowling. Kirándulás a környéken. Nekünk ez is tetszett.


Mindháromban voltunk.

2014. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Hévízen jártam a Hunguest szállodáiban, illetve a tó szállójában (de nem jut eszembe a neve).

Ismerősök pedig magánszálláshelyen voltak, ami szintén nagyon jó volt.

Biztos vagyok benne, hogy fogsz találni a városban a pénztárcádnak megfelelő szálláshelyet, keress a város weboldalán.


Igaz vasút nem jár erre, de ha Keszthelyig már elvonatoztál, onnan 15 perc busszal.

2014. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha olcsót akarsz akkor qponverzum-on keress kuponos akciókat


oxygen hotel noszvaj, bambara, lotus therme hévíz, resident siófok, azúr hotel siófok, ezeket bátran merem ajánlani

2014. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én nagyon tudom ajánlani a Hunguest Hotel Erkelt Gyulán. Szép szálloda, jó kaja ( a vacsora mellé ráadásul ingyen limonádét kapsz) és korlátlan átjárás fedett folyosón a várfürdőbe, ami nagyon jó :))


Egerszalókon a Saliris Hotelt is tudom ajánlani, az is nagyon tetszett, bár az annyira nem jól megközelíthető.


Nagyon jó szálloda a Hunguest Hotel Pelion, Tapolcán. A Tavasbarlang mellett, csendes, nyugodt és nagyon szép környezetben fekszik. A kaja nagyon jó, nagyon bőséges idáig kaja szempontjából ez volt a legjobb. A szobák is szépek. A wellness részlege nem olyan nagyon nagy, de azért jó. Sok sport lehetőség is van itt (pl. fallabda)


Kehidakustányban van még egy jó szálloda. Az élményfürdő szállodája, amely egybe van épülve a fürdővel. Nagyon jó a wellness részlege. A szobák sem rosszak, bár nekem annyira nem tetszettek (lehet én vagyok nagy igényű). a kajában nem volt annyira sok választék (3 leves, 3 főétel és desszert).

2014. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapestről vonattal Herceghalomra. Abacus hotel.
2014. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!