Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ki tud olcsón szállást Görögor...

Gold1995 kérdése:

Ki tud olcsón szállást Görögországba?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeretnék 1 hetet eltölteni Görögországban. A lényeg hogy busszal utazzunk, olcsó legyen és augusztus közepére kéne.
2014. máj. 13. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Augusztusban szerintem dragabb... Ha igazan olcso szallast akarsz akkor szeptemberben erdemes menni...es nem foglalni elore.
2014. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yakumo18 ***** válasza:
Én az apollon travelt ajánlom! Nagyon kedvező árakkal utaztatnak. De az előző kommentelőnek igaza van, ha igazán olcsón akartok menni akkor induljatok a Szeptember 2.-ai turnussal. Mi tavaly Paraliara indultunk akkor 34 ezer volt a szállás/utazással együtt a Rena apartman. 1
2014. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yakumo18 ***** válasza:

Véletlen le entereztem :S


Szóval 34ezer/fő volt. Nagyon megérte. Paralia igazi bulis hely. Végig 30°c felett volt a hőmérséklet, egyik nap 37°c !! A tenger 25°c volt kb. Ott van egy Lidl is, ahol még olcsóbban betudtok vásárolni. Sokan azt mondják Paraliara hogy turista gyár...igen sok van belőlük tényleg. Üdülők mindenfelé stb...de hidd el attól is hatalmas élményt tud adni. Meg alapból...egy tengerpart nem lehet rossz !! :D

Én nagyon élveztem az ottlétet ! :)


Idén Tolo-ba megyünk, augusztus 25.-ei indulással szintén apollon travellal. Ez kicsit drágább lesz, mert lent van délen. De szerintem így sem vészes. 46ezer/fő.


Mi ezért is kedveljük többek között az Apollont, jó árakkal dolgozik. A buszaik is jók, és kényelmesek. Szükség esetén kis dologra el lehet menni a busz wc-jére. Bár nem szokott kelleni mert betartják a 3-4 óránkénti pihenő időket is. A sofőrök kedvesek, és általában pontosan kiszoktak érni Görög honba!


Érdemes itt szétnézni : [link]


Érdekességképp megkérdezhetem hogy Görögországon belül van e esetleg valami terv vagy elképzelés ? :)

2014. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen megköszönném :) És persze az eddigi válaszokat is :)
2014. máj. 14. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
A Grandtours is nagyon olcsó, én már többször voltam velük görögben, de nem volt semmi problémánk, merem ajánlani.
2014. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!