Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerintetek hogyan bízzunk...

Szerintetek hogyan bízzunk meg egy nem utazási irodán keresztül foglalható szállás foglalásában?

Figyelt kérdés
Horvátországba mennénk Biograd na moru-ba, és találtunk a Ljutic kempingben helyet, egy családi üzemeltetésű lakókocsit. Az úriember mondta, hogy előleget szokás náluk fizetni a szerződés megkötése előtt, de mivel már nincs 30 nap az utazásig, így ez kimarad, és mielőtt ő küldené a szerződést, nekünk több, mint 100 ezer forintot kellene kifizetnünk. Nem vagyunk rossz hiszeműek, de annyi rosszat hallani, és azért 100 ezer forint nem kevés. Valakinek valami ötlete, tapasztalata?
2014. júl. 11. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
hol találtátok? a kemping saját honlapján? én a helyetekben inkább ott foglalnék. Amúgy a szálláshelyeknél általában kérnek előleget (kb 30-40%-ot), szóval ez nem fura.
2014. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a campingen belül lévő, magán lakókocsi, de azért megpróbáltam megkeresni a kemping weboldalán, de nem jártam sikerrel(lehet hogy csak én bénáztam el...:D).
2014. júl. 11. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem. Én megtaláltam a kemping honlapját: [link] Jobb oldalt látod az árakat. Ha tudsz angolul, én a helyedben inkább ezen keresztül foglalnék (emailben lehet, vagy telefonon, a Contact menüpont alatt), szerintem megbízhatóbb. Azért 100 ezer ft-ot nem fizetnék ki csak úgy... Ha nem tudsz angolul, kérj meg valakit, hogy írjon emailt.
2014. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fizess ennyi pénzt. Mi mikor Dubrovnikban voltunk magán apartmanban nem kellett fizetni semmit előre.

Én azt mondanám neki hogy próbálja meg kiadni de amint odaérünk Ő lesz az első akit felkeresünk és ha addig nem sikerült kiadni kivesszük. Ha meg közben elkelt ott helyben keresnék másikat.

2014. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi mindig helyben keresunk szallast, nem foglalunk elore. Egyreszt olcsobb, masreszt latom hogy mit veszunk ki.
2014. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy ha ekkora összeget rászántok, akkor miért nem mentek egy normális összkomfortos apartmanba??

Miért kell egy pici és komfort nélküli lakókocsiban nyomorogni egy hétig?


Biograd amúgy egy jó kis nyaralóhely, csak ajánlani tudom.

2014. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül utazási irodán keresztül foglaltunk egy olaszországi szálláshelyet.:)
2014. júl. 17. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
:) Jó nyaralást!
2014. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!