Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerinetetek valós ez a...

Szerinetetek valós ez a nyaraló? olx.hu/hirdetes/velencen-uszomedences-haz-kiado-ID2k5oB. Html#ef0d5adce8html#ef0d5adce8

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy nem csap be vagy valami,mert a családommal mennék kicsit messziről vonattal,meg küldjük a foglalót és nem lenne olyan jó ha ott vagyunk,de nyaraló nincs vagy valami van,mert kb.30 nyaralót biztos felhívtunk,hogy van e hely augusztus elejére és egy sem volt itt meg szabad volt egész augusztus..nem mintha baj lenne csak egy picit gyanús...De eddig minden éveben mentünk és eszünkbe sem jutott ilyen,de most valahogy felmerült.(Ja és még annyi,azt mondta,hogy csak 2 szobába van ágy a harmadikban meg matrac..Nem lenne olyan nagy baj mert tudnánk ott is aludni,de azért megemlítettük,hogy nincs leírva és másnap meg hívtuk és azt mondta,hogy vettek ágyat..Persze nem gond,ha igaz:D)

Köszönöm a válaszokat,ha velencei vagy akkor meg főleg!:)


2014. júl. 16. 23:05
 1/4 A kérdező kommentje:
2014. júl. 16. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Max. 6 személy és 21 ezer forint / éjszaka.

Azaz 3500 / fő / éjszaka. Hát, attól függ.

Ha 21 000-et kér el, attól függetlenül, hogy hányan vagytok, akkor lehetséges. Ha 3500 / főt néz, nem hiszem. Az olcsóbb helyeken 5-6000 / fő / éjszaka szokott lenni az ár.

Ez persze előfordulhat, hogy olyan amilyennek írják, de én elég bizalmatlan vagyok.

Tehát kérdezzetek rá.

2014. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valós
2014. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát mindegy már mert nem vette fel a telefont tegnap este 10-kor meg írt egy !SMS-t! hogy:"sajáljuk de már kiadtuk a nyaralót arra az időszakra",pedig már majdnem feladtuk a pénz :/

De szerencsére találtunk egy sokkal jobbat Balatonlellén :)

2014. júl. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!