Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ilyen szállást hogyan keressek...

Ilyen szállást hogyan keressek? Japán, hosszabb időre.

Figyelt kérdés

Igazából csak a kíváncsiság miatt szeretnék keresgélni. Olyasmi érdekelne, amit a legtöbb animében lehet látni, tehát: hetekre/hónapokra lehet kibérelni, néhány futonos (japán ágyas) szobák, közös étkezéssel egy japán asztalkánál, és több emberrel élhetsz egy légtérben. (Tudom, hogy az animék nem adnak vissza mindent, egyszerűen csak érdekel. Aki csak azért válaszolna, hogy lehúzzon, amiért animéket nézzek, az inkább ne tegye.)


Röviden azt tudnám rá mondani, hogy egy egyszerű japán diákszállás. Van ennek valami külön neve? :D


(angolul és japánul tudok, bár japánul olvasni nem teljesen :D)


2014. júl. 22. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Amiket te keresel, arra kb 3 szállásfajta van:

- panzió (japánul "penshon" ペンション), de ez van, hogy nyugati stílusú épület

- van a minshuku (民宿), ez már japán stílusú, de ez inkább kiadó szoba japán otthonokban, ezért olcsóbb is, mint a panzió

- végül van ott is az ifjúsági szálló (youth hostel), az is sokszor japán stílusú


Érdemes ezt a cikket tanulmányozni: [link]

2014. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ezeken kívül én egy párat találtam úgy, hogy share house-ra kerestem rá, japan style-ban (vagy valami ilyesmi, tatami, stb...)

2014. júl. 23. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!