Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Káptalanfüred Slalom ifjúsági...

Káptalanfüred Slalom ifjúsági tábor Vélemény? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Valaki már esetleg járt ebben a táborban? Mi a véleményetek róla, hogy éreztétek magatokat? A testvérem ma ment gólyatáborba erre a helyre és nekem meg neki sem volt valami tetszetős. :/ Nekem nagyon nem tetszett, hogy ilyen kis faházakban fognak lakni, mert most nem a legjobb az idő, elég hideg van. Az sem tetszett, hogy közös fürdőszoba van, mert elég nehéz beosztani, hogy ki mikor menjen fürödni és éjszaka a hidegbe szerintem senki sem megy ki szívesen fürödni meg wc-re... Magával a környezettel és mással nincs bajom, csak ez a szállás aggaszt. Mondjuk azt sem értem, hogy miért a nyár utolsó hetére rakták a tábort. Az utolsó héten pihenni kell és felkészülni az iskolára, de ez már nem ide tartozik. :D
2014. aug. 25. 07:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!