Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Németországban lehet-e munkasz...

Hellobarbie kérdése:

Németországban lehet-e munkaszerződés nélkül szobát bérelni?

Figyelt kérdés
Ulmban szeretnénk dolgozni a párommal. Szeretnénk egy szobát kivenni , mert onnan könyebb a munka keresés.

2014. aug. 28. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Munkaszerződés nélkül nincs lakás. Viszont lakcím nélkül meg munkát nem kapsz.
2014. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lakást szeretnék, hanem csak egy szobát. Betársulni valakihez, ahol van egy kiadó szabad szoba. Akkor is kell?
2014. aug. 28. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
elméletben a munkához kell lakcím igazolás, a szobához/lakáshoz meg munkaszerződés. gyakorlatilag azonban lehet találni olyan szállásadót, aki kiadja munkaszerződés nélkül is, legfeljebb kicsit több kauciót kér.
2014. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
munkahoz nem kell lakcimigazolas.
2014. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

munkához nem kell lakcím igazolás :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd.



Kíváncsi vagyok milyen lehet az olyan munka.Prostitúció?Oda valóban nem kell.



ADÓ,TB,Lakcímbejelentés mindenhová..... egy bankszmlát sem adnak ki bejlentett lakcím nélkül.De még ha nincs munkavisznyod,vagy kollektív lisenced akkor sem adnak neked.AMúhgy ULMban jártam,Münchenből.Szobát legolcsóbb 300euró körül kapsz talán.megosztva valakivel

2014. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mármint 300euró 3X közösköltségek,plusz rezsi,kaja,tisztálkodás mivel ketten vagytok.......dupla annyi.Anyagilag 2milla alatt nem nagyon mernék ulmba menni.Csak a kituazásod lesz kb 50ezer FT.A párodnak dettó.
2014. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


Okoska, nekem mar akkor megvolt a müncheni munkaszerzodesem, amikor nem volt semmilyen lakcimem Nemetorszagban. Az elso 2 hetet egy apartmanhotelben toltottem, kozben kerestem lakast, es megcsinaltam a hivatalos dolgokat. Kozben meg dolgoztam.

2014. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolso: azt en se ertem hogy lehetett, mert nalam is elso a lakcim bejelentes volt ugyanis a munkaszerzodesemre ez a cim kerult. forditva hogy?
2014. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A munkaszerzodesemre a magyar lakcimem kerult.
2014. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!