Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Spanyolország, Görögország,...

Spanyolország, Görögország, vagy Tunézia? ( véleményeket, tapasztalatokat kérnék, az országokról, szállásokról, all inclusive ellátásokról) Nászutat tervezünk, és a 3 ország között vacilálunk.

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyikbe mentek a három közül egyikkel sem jártok rosszul. Azt vegyétek figyelembe hogy azért Tunézia Afrika.
2014. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Spanyolország szerintem
2014. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Tunéziában rosszul éreztem magam, nagyon más kultúrkör, és ha nem férfi vagy, és nem osztogatod a nagyösszegű borravalót, semmibe vesznek, de ez még az arab tavasz előtt volt.


A görögök olyanok, amilyenek, de ott mindig jól éreztem magam, általában korrektek, segítőkészek, barátságosak.


A kontinentális Spanyolországban még nem voltam, Gran Canarián hihetetlenül bunkók a helyiek, a turistákkal szemben rengeteget megengednek magunknak, viszont minden vadi új, az úthálózatuk fenomenális.


Én a görögökre szavazok, egy jó (4-5 csillagos) szállodában komoly gond nem lehet, és ha valami nem is olyan, mint képzeltétek, megoldható. A kaja is mindig oké, nem szokás megbetegedni tőle.


Amúgy Tripadvisoron minden fontos megtalálható.

2014. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!!
2014. szept. 7. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Görögországot javaslom.

Tunéziát biztos kihagynám - gyakorlatilag csak a szálloda területén lehet lenni. Az,h a városokban, falvakban csavarogjatok elképzelhetetlen.

Spanyolország - nem volt rossz, de semmi extra.

Görögországban többször is jártam, sosem csalódtam. Nagyon jó strandok, sok kulturális programlehetőség. Rengeteget lehet csavarogni, az üdülőfalvaktól kicsit távolabb nagyon hangulatos, igazi görög falvakat lehet találni. Az új apartmanok kifogástalanok. A görögök többsége barátságos, közvetlen.

2014. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!