Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Noszvajiak segítség! Keresek...

Noszvajiak segítség! Keresek egy bizonyos szállást, régen talán kastély lehetett. Régen szot üdülő volt tudnátok segíteni, hogy ma melyik az?

Figyelt kérdés

A szüleim 40 éve Noszvajon voltak nászúton, akkor egy régi szot üdülőben szálltak meg. Apukám valami kastélyra emlékszik. Találtam egy képet google-on a neve Noszvaj/OKISZ üdülő 1945-től, ez csak egy vaterás kép róla, de apukám azt mondta ez az ahol voltak.

Keresgéltem de nem tudom beazonosítani, hogy ma melyik hotel lehet az és nekem oda kéne szobát foglalnom. Be tudjátok pontosan azonosítani ma melyik ez a hotel?



2014. szept. 26. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Fenyves Kastély Hotel

Szomolyai út

2014. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!


(én mivel sosem voltam ott, (pláne akkor nem) innen Pestről nem tudtam volna beazonosítani melyik Hotel lehetett az)

2014. szept. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!